Wszystko

Prosto z Przepompowni
12 luty 2018

ŚrodLOVE Walentynki w Starej Przepompowni

Wielkimi krokami zbliża się święto zakochanych. Jeśli macie ochotę spędzić je w wyjątkowym miejscu i romantycznej atmosferze, to przygotowaliśmy dla Was taką możliwość. Klub Stara Przepompownia jest nie tylko miejscem na świetną imprezą przy dobrej muzyce, ale również przestrzenią pasującą idealnie do takich okazji jak Walentynki. Dlatego też zapraszamy 14. lutego na wyjątkowy wieczór pełen przyjemnych doznań. Zabierzcie wyjątkową osobę do Starej Przepompowni.

Podczas tegorocznego święta zakochanych mamy dla Was kilka ciekawych atrakcji. Nasi barmani przygotują dla Was wyjątkowe drinki – stworzone z myślą o walentynkowych uniesieniach. Rozgrzeje Was również ciepło bijące z naszej Sali Kominkowej, bowiem dla większej przyjemności odpalamy ogrzewany drewnem kominek, który będzie dodatkowo podkreślał wyjątkowe chwile we dwoje. Przygotowaliśmy również specjalną oprawę muzyczną na Walentynki. Podczas romantycznej kolacji czas umili Wam dźwięk saksofonu. Zagra Kacper Wysocki. Występy planowane są w godzinach 20:00-21:30.

Menu na ten wieczór przygotowała dla Was restauracja Atmosphera. Kulinarnych przysmaków zatem nie zabraknie, a w połączeniu ze scenerią Starej Przepompowni i propozycjami baru – Walentynki w naszym szczególnym wydaniu są idealną propozycją dla zakochanych. Rezerwacja stolików możliwa jest za pośrednictwem naszej strony internetowej. Szczególne życzenia i odpowiedzi na dodatkowe pytania realizujemy pod numerem telefonu: 600-583-353

Przygotowaliśmy również ofertę specjalną pokoi hotelowych w „Pensjonacie Stara Przepompownia”.

Zapraszamy w środę od godziny 19:00.

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików on-line:
www.staraprzepompownia.pl