Wszystko

Prosto z Przepompowni
02 kwiecień 2019

Stand-Up w środku tygodnia? Czemu nie!

Środa będzie kolejnym dniem pełnym humoru, dobrych i trafnych żartów oraz anegdot. Klub Stara Przepompownia zaprasza wszystkich miłośników komedii na żywo na kolejny wieczór stand-upowy. Tym razem przyjedzie do nas Rafał Rutkowski, który z pewnością zaskoczy Was swoim spojrzeniem na wiele spraw i przede wszystkim – dostarczy sporo uśmiechu pośrodku szarości tygodnia. My już nie możemy się doczekać – a Wy? Z kim się widzimy?

Kim jest Rafał Rutkowski? To człowiek wielu talentów. Przede wszystkim aktor znany z małego i dużego ekranu, a także z desek i scen teatrów. Związany m.in. z Teatrem Montownia i znany ze swoich solowych popisów. Świetnie odnajduje się w świecie komedii, co wielokrotnie udowodnił aktorskimi kreacjami. Nie obcy jest mu również żywot komika, a w swoich stand-upach porusza różnorodne kwestie. Puentując je celnie w zabawny sposób.

Do Klubu Stara Przepompownia Rafał Rutkowski przyjedzie ze swoim programem „Homar z Biedronki”. Choć sama nazwa może wskazywać na niezbyt jakościowy towar, który może już lekko trącić przemrożoną chłodnią wielkiego dyskontu… to tym razem tytuł jest naprawdę mylący! „Homar z Biedronki” jest bowiem opowieścią o ciekawych odkryciach, wysublimowanych żartach czy… interpretacji erotycznych snów. Brzmi interesująco? Sprawdźcie to sami! Sprawdźcie to na żywo!

Cykliczne spotkania podczas wieczorów ze Stand-Upem to już stały punkt w kalendarzu imprez Klubu Stara Przepompownia. Wszystkie tego typu projekty cieszą się bardzo dużą popularnością więc pamiętajcie – bilet lepiej kupić wcześniej niż nie kupić go wcale!

Program przeznaczony jest dla osób dorosłych. Przeznaczony jest też dla tych, którzy nie boją się mocnych żartów z przymrużeniem oka. Liczba miejscówek ograniczona, a wejściówki już teraz kupicie on-line:

>>>KLIK<<<

Bilety:

Przedsprzedaż – 30 PLN

W dniu wydarzenia (o ile będą dostępne) – 40 PLN

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików
tel: 600 583 353
www.staraprzepompownia.pl