Wszystko

Prosto z Przepompowni
23 luty 2017

Stara Przepompownia zaprasza na solidną dawkę śmiechu

W najbliższą niedzielę wracamy z kolejną porcją Stand Up-u. Przed całym tygodniem ciężkiej pracy warto nabrać trochę dystansu do rzeczywistości i pośmiać się w miłym towarzystwie. Dlatego też wychodzimy naprzeciw wszystkim wielbicielom ciętego żartu, błyskotliwego poczucia humoru, a także nieszablonowego spojrzenia na rzeczywistość z przymrużeniem oka. Panie i Panowie, Chłopcy i Dziewczęta – przed Wami Piotr Szumowski oraz Maciek Adamczyk.

Reprezentanci ekipy STAND-UP Polska już trenują przed niedzielnym wieczorem. Udało im się nawet znaleźć drogę do Ostrowa Wielkopolskiego. Miejmy nadzieję, że to nie koniec ich sukcesów i dotrą również do Klubu Stara Przepompownia… a wtedy możecie być pewni, że ubawicie się bardziej niż podczas imienin u babci, kiedy wujek opowiadał swoje najbardziej wyrafinowane żarty. Oczywiście by walka była wyrównana – Wy również powinniście odpowiednio przygotować się na niedzielne późne popołudnie. Trochę Wam pomożemy i już od 18:00 zapraszamy do gitarowego baru po rozluźniacze i rozweselacze.

Niedzielne spotkania ze Stand Up-em to już pewnego rodzaju tradycja w Klubie Stara Przepompownia. Wiele twarzy kojarzymy już z tego, że z uśmiechem opuszczają lokal po kolejnych edycjach imprez w naszym klubie. Jeśli byłeś z nami już wcześniej – no to bądź i tym razem, a jeśli jeszcze nie zasmakowałeś czym jest Stand Up – to najwyższa pora odwiedzić Klub Stara Przepompownia by na własnej skórze przekonać się o co to całe halo.

PS. Uprzedzając pytania tych, którzy jeszcze nie byli – tak, tak Stand Up to idealne miejsce na romantyczną randkę 😀

Niedziela, 26 Luty 2017
START: 18:00
Bilety: w przedsprzedaży 25 zł / w dniu koncertu 35 zł
Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików
tel: 600 583 353
www.staraprzepompownia.pl
www.facebook.com/klubstaraprzepompownia