Wszystko

Prosto z Przepompowni
22 czerwiec 2017

STO LAT, STO LAT NIECH POMPA ŻYJE NAM!!!

To już rok! Za nami wiele pięknych chwil. Koncertów, eventów, imprez i wydarzeń. Staraliśmy się za każdym razem dawać z siebie wszystko, a dla naszych gości szykować coraz to nowe propozycje. Mamy nadzieję, że bawiliście się z nami równie dobrze jak my. Przez cały rok działo się bardzo wiele, a teraz czas na krótkie podsumowanie – i zaczynamy urodzinowe szaleństwo!!!

Pierwsza impreza w Klubie Stara Przepompownia odbyła się 23 czerwca 2016 roku. Wówczas, także przez cały weekend, bawiliśmy się w rytm najróżniejszych gatunków muzycznych. I właśnie to cechuje Klub Stara Przepompownia – różnorodność. U nas każdy znajdzie coś dla siebie, zawsze na wysokim poziomie. W przeciągu całego roku w klubie wystąpiło blisko 100 artystów. Odbyło się również ponad 130 promowanych przez nas imprez, a w ich trakcie przewinęło się przez lokal kilkadziesiąt tysięcy osób! Jest nam z tego powodu niezmiernie miło.

Byli artyści, których występy cieszyły się ogromnym zainteresowaniem – kilkukrotnie musieliśmy z przykrością informować Was, że niestety więcej biletów nie ma. Wśród naszych SOLD OUTów znalazły się m.in. koncerty Kamila Bednarka, koncert grupy OK.NO, występ Abelarda Gizy (dwukrotnie wyprzedana pełna biletów), a także koncert O.S.T.R. Niektórych artystów polubiliście tak bardzo, że chętnie do nas wracali. Wojtek Mazolewski grał w Starej Przepompowni trzykrotnie, za każdym razem prezentując nowy materiał i zapraszając specjalnych gości. O.S.T.R., który był gwiazdą weekendu otwarcia, powrócił po raz kolejny w nasze skromne progi. Także grupa xxanaxx dwukrotnie wystąpiła na naszej scenie. I to oczywiście zaledwie kilka przykładów!

Klub Stara Przepompownia to przede wszystkim koncerty. Na scenie klubu prezentowały się gwiazdy polskiego rapu na czele ze wspomnianym już O.S.T.R., a także Kękę, Grubsonem, PRO8L3M czy Tede. Fani jazzu, poza wspomnianymi już koncertami z udziałem Wojtka Mazolewskiego, mogli podziwiać m.in. legendarnego Jana Ptaszyna Wróblewskiego. Wielbiciele mocnego grania bawili się na koncercie Acid Drinkers. Z kolei fani nowych brzmień mogli podziwiać zespół BOKKA, xxanaxx, czy Divines. Uff… nie sposób przypomnieć sobie wszystkie koncerty – jedno wiemy na pewno – każdy był wyjątkowy!

Poza koncertami w Starej Przepompowni mamy dla Was szereg cyklicznych, tanecznych imprez. Wśród stałych punktów w naszym kalendarzu są choćby Night Fever, GOOD NIGHT, Latino Fever, Party Like’ a Rockstar, Prywatka czy 90’s Party. Dla każdego coś dobrego. Wszystko do uzupełniają wieczory ze Stand-Upem, które polubiliście i chętnie przybywacie by wspólnie pośmiać się razem z nami.

Jednak czym byłoby to miejsce bez kultowego gitarowego baru? Od początku wiedzieliśmy, że musi być on wyjątkowy i wyjątkowe rzeczy są na nim serwowane. Nasi barmani mogą zaoferować Wam kilkadziesiąt rodzajów whisky z całego świata! Zaskoczą Was również wymyślnymi drinkami, a zawsze możecie liczyć na ich pomoc i uśmiech. Gitarowy bar, wraz z naszą sceną, jest sercem całej Starej Przepompowni.

Podczas roku działalności mieliśmy przyjemność współpracować z wieloma ludźmi. Bardzo nam miło działać z artystami z wytwórni Osterdam Records i cieszy nas, że właśnie w Klubie Stara Przepompownia świętowaliśmy piąte urodziny tej wytwórni. Propagatorzy dobrych rytmów house i techno – Avangarda – jest kolejną zaprzyjaźnioną z nami ekipą. Wspólne imprezy zawsze stały na bardzo wysokim poziomie! Wśród naszych przyjaciół jest też cała rodzina Octagon, a nam bardzo miło współpracować i wspierać ich w kolejnych edycjach organizowanych przez nich eventów. Można by tak wymieniać w nieskończoność… Klub Stara Przepompownia to przede wszystkim pozytywni ludzie!

ŚWIĘTUJCIE RAZEM Z NAMI PIERWSZE URODZINY!!! CZEKAMY NA ŻYCZENIA 😉

Ostrów Wielkopolski
ul. Raszkowska 78
Rezerwacje stolików on-line:
www.staraprzepompownia.pl