Wszystko

Prosto z Przepompowni
03 listopad 2016

Strrrasznie długi weekend [relacja]

Czas na podsumowanie kolejnego weekendu w Klubie Stara Przepompownia. Był to weekend szczególny. Po pierwsze dłuższy niż zazwyczaj, a po drugie pierwszy raz zaprosiliśmy Was na specjalną, tematyczną imprezą z okazji której klub zmienił nieco swój wystrój. Zanim jednak kilka słów o halloweenowym szaleństwie zacznijmy od piątkowej, koncertowej propozycji w Klubie Stara Przepompownia.

Weekend zaczął bowiem koncert w rockowym klimacie. Piątkowy wieczór upłynął pod znakiem Szymona Wydry i zespołu Carpe Diem. Kto był z nami ten mógł na własne oczy zobaczyć, że mimo upływu lat wokalista cały czas na scenie czuje się doskonale. Kolejny raz zgromadzona publiczność potwierdziła również, że Klub Stara Przepompownia potrzebuje takich brzmień i możecie być pewni, że tego typu klimaty jeszcze u Nas zagoszczą.

Dzień później przyszedł czas na imprezę taneczną w klimacie lat 90… Dla jednych były to lata kiczu, a dla innych sentymentalne lata młodości i dzieciństwa. Jedno po sobotniej imprezie jest pewne – zdecydowanie to lata z muzyką, która umie Was porwać na parkiet! Była to kolejna z tych imprez, których przez długi czas nie zapomnimy, a wybrane przez Dylana utwory porwały na parkiet gości naszego klubu. Bądźcie czujni bo tanecznych wieczorów w Starej Przepompowni nigdy nie brakuje!

Głównym punktem weekendu był jednak… poniedziałek. I to poniedziałek pełen grozy i strachu. Impreza halloweenowa z ekipą Avangarda była prawdziwą bombą! Klub specjalnie na ten wieczór i noc zmienił swoje oblicze na bardziej mroczne, a Starą Przepompownię nawiedziły wiedźmy, wampiry, duchy i kościotrupy. Stworzyliśmy kącik w którym mogliście pomalować Wasze twarze w upiorne wzory, były też artystyczne pokazy na scenie głównej klubu. Przede wszystkim natomiast było sporo dobrej zabawy i dobrej muzyki. Po raz kolejny daliście z siebie wszystko, a my wiemy, że warto postarać się o więcej tego typu wydarzeń.

W najbliższy weekend zapraszamy Was na kolejne trzy niezapomniane wieczory. Zaczynamy w piątek od Night Fever z rezydentami naszego klubu – Czapą oraz kRisem, sobota to już koncert grupy Wojtek Mazolewski Quintet, a na zakończenie tygodnia rozbawią wszystkich Bękarty Stand-Up’u w składzie Łukasz LOTEK Lodkowski i Karol Modzelewski.

Klub Stara Przepompowni
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików:
www.staraprzepompownia.pl
facebook.com/klubstaraprzepompownia