Wszystko

Prosto z Przepompowni
16 styczeń 2019

Styczniowa impreza z Taste The Music

Kolejna propozycja na karnawałowy weekend w Klubie Stara Przepompownia. W sobotę widzimy się – i to nie po raz pierwszy – z szaloną ekipą Taste The Music. Artyści, których mogliście już dobrze poznać wracają by znów rozkręcić imprezę z muzyką house, a także innymi elementami muzyki klubowej. Oni lubią grać dla Was, a Wy lubicie bawić się wspólnie z nimi. Takie połączenia wypadają najlepiej więc zapraszamy już w sobotę od 21:00.

Ekipa Taste The Music przyjedzie w bardzo mocnym składzie. Szaloną noc rozkręcą dla Was za konsolą: Tommy Gustav, Loui PL, Asca oraz Deep Infect. Razem z nimi wokalnie udzielał się będzie John James. Zapowiada się więc naprawdę sporo dobrej muzyki od grupy pozytywnie zakręconych twórców, którzy potrafią jak mało kto rozkręcić imprezę w najlepszym stylu.

Taste The Music to wytwórnia muzyczna założona przez Tomka Gnacińskiego (Groove Cocktail) oraz Wojtka Kucharskiego (Loui & Scibi). TTM ma na celu promowanie producentów, wokalistów oraz instrumentalistów związanych z muzyką house. Obok wydawanych produkcji, niezwykle istotne dla TTM są imprezy podczas których odpowiednia muzyka + plus wokal czy instrument na żywo zapewnią doskonały klimat.

Właśnie dlatego też klubowe noce z udziałem tych przedstawicieli muzyki house są tak udane. Pasja i umiejętności idą ze sobą ramię w ramię co zawsze przekłada się na doborowe towarzystwo na scenie. Możecie spodziewać się kilkugodzinnej muzycznej podróży, która poprowadzi Was przez odprężające kawałki i szybsze utwory. Będą popisy na żywo i starannie wyselekcjonowane perełki. To wszystko w Klubie Stara Przepompownia – czyli miejscu idealnym na weekendowe szaleństwo.

Sobota, 19. stycznia

Start: 21:00

Bilety:

>>>20pln – Standard
>>>30pln – Ostatnia pula
>>>35pln – VIP

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików:
www.staraprzepompownia.pl
fb.com/klubstaraprzepompownia