Wszystko

Prosto z Przepompowni
06 sierpień 2019

Swee pres. Matush

Powraca nasza roztańczona propozycja w klimatach house. Najbliższy piątek, to cykl w Swee w najlepszym wydaniu. Po raz kolejny będziemy dla Was mieli wiele niespodzianek, a tym razem Klub Stara Przepompownia odwiedzi Matush, który będzie gwiazdą tej edycji Swee. Już teraz rezerwujcie sobie wieczór na wizytę u nas. Zapraszamy wszystkich do wspólnej zabawy!

Cykl Swee, to nasza propozycja skierowana do miłośników lekkiej i przyjemnej klubowej muzyki. Na imprezach króluje house, a także pokrewne mu gatunki i delikatne rytmy znane z najlepszych imprezowych miejscówek na świecie. Jeśli jesteście fanami clubbingu, to z pewnością taka propozycja wpasuje się w Wasz gust. Coś dla siebie znajdą tu również Ci, którzy lubią odpocząć przy drinku i dobrej muzyce po ciężkim tygodniu. Na imprezach Swee swoje propozycje serwują Wam nasi rezydenci, a także specjalnie na tą okazję zaproszenie goście. Nie inaczej będzie tym razem. O support w najbliższą sobotę zadba McCarpney, z kolei gwiazdą wieczoru będzie Matush.

Tomasz Matuszak, czyli Matush jest znanym w całej klubowej Polsce DJem i producentem. Na jego imprezach spotkać możecie klimaty house oraz electro music, który nie pozwolą Wam zejść z parkietu nawet na chwilę. Na klubowej scenie obecny jest od lat 90 minionego stulecia. W 1996 roku został mistrzem Polski w mixowaniu, a także reprezentował nasz kraj na mistrzostwach świata we Włoszech. Chociaż najbardziej ceni sobie house i electro, to w jego setach znajdziecie również inspiracje takimi gatunkami jak funky czy jazz. Pochodzący z Warszawy artysta związany jest ze swoim labelem Groove Tom Records.

Zapraszamy Was serdecznie na przyjemny i ciepły, wakacyjny wieczór w dobrym towarzystwie. Odwiedzajcie gitarowy bar, a także naszą letnią strefę chilloutu w ogródku. Bierzcie znajomych i wpadajcie do Klubu Stara Przepompownia! Czekamy na Was od 21:00. Do 23:00 wszystkie Panie wchodzą za FREE!!!

Piątek, 9. Sierpnia 2019

Start: 21:00
Bilety: 15 PLN /  Do godz. 23.00 LADIES FREE

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików:
www.staraprzepompownia.pl
fb.com/klubstaraprzepompownia