Wszystko

Prosto z Przepompowni
04 grudzień 2018

Swee pres. neeVald!

Powraca do nas najprzyjemniejszy house w mieście. W piątek wracamy z cyklem Swee. podczas którego prezentujemy Wam taneczną i odprężającą stronę muzycznego grania. Klub wypełni najlepsze brzmienie, a zaprezentuje się przed naszymi gości kolejny artysta potrafiący przekazać pozytywną energię jak nikt inny. Tym razem zaprosiliśmy do nas miłośnika muzyki elektronicznej, którego fanom klubowej zabawy przedstawiać nie trzeba. Przed Wami jedyny i niepowtarzalny neeVald!

Czym jest Swee?

Cykl Swee, to nasza propozycja skierowana do miłośników lekkiej i przyjemnej klubowej muzyki. Na imprezach króluje house, a także pokrewne mu gatunki i delikatne rytmy znane z najlepszych imprezowych miejscówek na świecie. Jeśli jesteście fanami clubbingu, to z pewnością taka propozycja wpasuje się w Wasz gust. Coś dla siebie znajdą tu również Ci, którzy lubią odpocząć przy drinku i dobrej muzyce po ciężkim tygodniu. Na imprezach Swee swoje propozycje serwują Wam nasi rezydenci, a także specjalnie na tą okazję zaproszenie goście. Nie inaczej będzie tym razem. O support w najbliższą sobotę zadbają Dr High oraz Dr Pussy, z kolei gwiazdą wieczoru będzie neeVald.

Kim jest neeVald?

Wielkopolską publicznością zaczął bujać już od około 2000 roku, ale tak na prawdę swoje klubowe skrzydła rozwinął po 2004. Delikatnie brzmiące zmysłowe dźwięki. Plażowe rytmy i wyjątkowo taneczny flow. To domena jednego z najbardziej rozpoznawalnych polskich dj’ów. W swoich słonecznych setach pogrywa zmysłowe funky, piano i vocal house, opierając się często na delikatności deep’ów. Również zagląda do mocniejszej tech house’owej stylistyki, nie wykraczając za sztywne i taneczne ramy swojej osobowości.

Do tej pory neeVald zagrał na wszystkich największych i najważniejszych eventach z muzyką klubową w Polsce. Pojawił się w większości wyjątkowych klubowych miejscach w naszym kraju. Cały czas rozwija swój kunszt dj’ski opierając się coraz częściej na swoich własnych produkcjach i urozmaicając swoje granie technicznymi nowinkami. Od końca 2013 roku stał się rezydentem klubowych cykli w najlepszych klubach Poznania, jak i całej Polski m.in. „Backroom” w poznańskim SQ.

Kiedy się bawimy?

Impreza rozpocznie się już w najbliższy piątek – 7. grudnia, a drzwi otwieramy dla Was już od godziny 20:00.

Bilety: 15 / 25 VIP

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików:
www.staraprzepompownia.pl
fb.com/klubstaraprzepompownia