Wszystko

Prosto z Przepompowni
08 październik 2019

Swee pres. Seb Skalski

Na piątkowy wieczór proponujemy Wam dobry house. Kolejna odsłona cyklicznego projektu Swee – właśnie pod tym szyldem rozpoczniemy weekend w Klubie Stara Przepompownia. Gwiazdą wieczoru będzie fenomenalny Seb Skalski a na naszej scenie pojawi się również rezydent naszego klubu Dr High. Wpadajcie na jesienną edycję przyjemnego grania. Odpalamy o 21:00.

Cykl Swee, to nasza propozycja skierowana do miłośników lekkiej i przyjemnej klubowej muzyki. Na imprezach króluje house, a także pokrewne mu gatunki i delikatne rytmy znane z najlepszych imprezowych miejscówek na świecie. Jeśli jesteście fanami clubbingu, to z pewnością taka propozycja wpasuje się w Wasz gust. Coś dla siebie znajdą tu również Ci, którzy lubią odpocząć przy drinku i dobrej muzyce po ciężkim tygodniu. Na imprezach Swee swoje propozycje serwują Wam nasi rezydenci, a także specjalnie na tą okazję zaproszeni goście. Nie inaczej będzie tym razem. O support w najbliższy piątek zadba Dr High, z kolei gwiazdą wieczoru będzie Seb Skalski.

Seb Skalski to warszawski DJ i producent. Założyciel wytwórni SpecuLLa Records, który może pochwalić się tym, że jego produkcje gościły na czołowych listach z muzyką house. Skalski to również laureat Fryderyka oraz uczestnik RedBullMusicAcademy w Dublinie. Twórca znany i lubiany przez fanów dobrego brzmienia. Jego seta nie możecie przegapić!

Zapraszamy Was już od godziny 21:00!

Piątek, 11. Października 2019
Start: 21:00
Bilety: 20 PLN

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików:
www.staraprzepompownia.pl
fb.com/klubstaraprzepompownia