Wszystko

Prosto z Przepompowni
07 sierpień 2018

Swee pres. Tom Forester!

Powraca do nas najprzyjemniejszy house w mieście. W piątek wracamy z cyklem Swee. podczas którego prezentujemy Wam taneczną i odprężającą stronę muzycznego grania. Klub wypełni najlepsze brzmienie, a zaprezentuje się przed naszymi gości kolejny artysta potrafiący przekazać pozytywną energię jak nikt inny. Tym razem gwiazda wieczoru zmierza do nas z poznańskiego klubu Pacha, który dla miłośników dobrej zabawy jest jednym z ulubionych miejsc na roztańczonej mapie stolicy Wielkopolski.

Czym jest Swee?

Cykl Swee, to nasza propozycja skierowana do miłośników lekkiej i przyjemnej klubowej muzyki. Na imprezach króluje house, a także pokrewne mu gatunki i delikatne rytmy znane z najlepszych imprezowych miejscówek na świecie. Jeśli jesteście fanami clubbingu, to z pewnością taka propozycja wpasuje się w Wasz gust. Coś dla siebie znajdą tu również Ci, którzy lubią odpocząć przy drinku i dobrej muzyce po ciężkim tygodniu. Na imprezach Swee swoje propozycje serwują Wam nasi rezydenci, a także specjalnie na tą okazję zaproszenie goście. Nie inaczej będzie tym razem. O support w najbliższą sobotę zadba Dr High, z kolei gwiazdą wieczoru będzie Tom Forester.

Kim jest Tom Forester?

Tom Forester to bardzo aktywny DJ, remixer, kompozytor i producent muzyczny. Oficjalny DJ rezydent klubu Pacha Poznań. Jego kariera muzyczna rozpoczęła się w 2002 roku, od tego czasu przebrnął przez wiele projektów, styli muzycznych i kolaboracji. Jest liderem oraz założycielem znanego na scenie housowej projektu Groovefore, którego utwory rozbrzmiewają w największych klubach na całym świecie. Jego wieloletnie doświadczenie i innowacyjne podejście do produkcji muzyki, pozwoliły bardzo szybko zagościć na stałe w czołówce sceny muzyki house. W każdy weekend robi to co kocha najbardziej – występuje dla ludzi w najlepszych polskich klubach muzycznych. Jako DJ odwiedził największe polskie miasta, został zaproszony na muzyczne wydarzenia do takich państw jak Niemcy, Czechy, Węgry, Rosja, Litwa, Malta.

Kiedy się bawimy?

Impreza już w najbliższy piątek – 10 sierpnia. Odpalamy o godzinie 21:00. Szalejemy jak zawsze – do samego rana!

UWAGA!!! DO 22:30 LADIES FREE!!! Wszystkie Panie do tej godziny wchodzą na imprezę zupełnie za darmo!!!

Bilety : 10 PLN

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików:
www.staraprzepompownia.pl
fb.com/klubstaraprzepompownia