Wszystko

Prosto z Przepompowni
14 grudzień 2017

Świąteczne Latino? Tylko w Starej Przepompowni!

W sobotę wracamy z gorącymi rytmami Latino. Po raz ósmy zapraszamy na cykliczną propozycję pod hasłem Latino Fever do Klubu Stara Przepompownia. W programie jak zawsze dobra muzyka, gorące rytmy, pokazy tanecznych kroków i dużo uśmiechu. Muzycznym gospodarzem podczas sobotniego wydarzenia, będzie niezawodny rezydent naszego klubu – DJ kRis.

W programie podczas niezapomnianej nocy m.in. lekcje kroku Bachata – gorącego, energetycznego tańca rodem z Dominikany. Znacie podstawowe kroki tego tańca? Wiecie jak ruszać się w stylu prawdziwego tancerza latino? Jeśli nie, to będziecie mogli poznać podstawy tańca podczas sobotniej imprezy. W planach również pokazy do muzyki Bachata oraz Kizomba. Wszystko to dzięki obecności podczas imprezy naszych przyjaciół z „Bachata Dance Kalisz”, „Kizomba Kalisz” oraz „Salsa Ostrów”.

Imprezowy, godzinowy rozkład jazdy na sobotę prezentuje się okazale:

20:00- otwarcie klubu
23:00-23:30 lekcja kroku bachata
24:00-00:30 pokazy do muzyki / bachata
01:00-01:30 pokaz kizomba
01:30-04:00 latino night

Gospodarzem wieczoru będzie nasz specjalista od gorących rytmów, czyli rezydent DJ kRis. Wyselekcjonowane przez niego kawałki zapewnią Wam upojną noc na parkiecie w Klubie Stara Przepompownia. Wieczór ponadto podsyci swoimi smakami i niespodziankami niezawodna Havana Club.

Jak zwykle spragnionych napoją nasi Barmani, którzy za gitarowym barem posiadają całą gamę wyjątkowych propozycji. Zarówno smaków świątecznych jak i tych gorących, które będą z pewnością idealnie pasowały do nocy w rytmie latino.

Zapraszamy wszystkich serdecznie.

Latino Fever vol. 8 – już w sobotę!

Normalne – 15 PLN
VIP (Antresola) – 25 PLN (dla osób od 21 roku życia)

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików
tel: 600 583 353

www.staraprzepompownia.pl
www.facebook.com/klubstaraprzepompownia