Wszystko

Prosto z Przepompowni
28 grudzień 2016

Święta, święta i po świętach… [relacja]

Za nami kolejny imprezowy weekend w Klubie Stara Przepompownia, a zarazem pierwszy w którym wspólnie z nami mogliście świętować z okazji Bożego Narodzenia. Działo się naprawdę sporo! Łamaliśmy się opłatkiem po wigilii, a w pierwszy dzień świąt zabraliśmy Was tam – gdzie wcześniej jeszcze nikt się z nami nie bawił. Drugi dzień świąt dał jeszcze więcej emocji… czas na krótkie podsumowanie i kolejne zaproszenia do naszego klubu!

Po wigilijnej wieczerzy w Starej Przepompowni spotkaliśmy się na Pasterce z Osterdam Family. Nie zabrakło świątecznych życzeń i dobrego humoru. Czego mogliśmy sobie życzyć? Wielu udanych imprez, wielu niepowtarzalnych koncertów i wydarzeń kulturalnych – właśnie tego życzyliśmy sobie jak i wszystkim gościom Klubu Stara Przepompownia.

I długo, na naprawdę porządną imprezę, czekać nie trzeba było. W niedzielę kolejny raz klub był naprawdę konkretnie oblegany przez wielbicieli dobrej, muzycznej zabawy! To właśnie w I Dzień Świąt przygotowaliśmy dla Was aż dwie imprezowe petardy. Na naszej scenie pojawili się twórcy z zaprzyjaźnionej wytwórni Osterdam Records, którzy po raz kolejny dali czadu i porwali Was na parkiet… W tym czasie w naszych podziemiach swój świat stworzyła Avangarda. Jak zwykle postawili na nieszablonowe rozwiązania i pokazali Wam, że potrafią zaczarować każde miejsce w wyjątkowy dla siebie sposób. Uff… było naprawdę gorąco na obu niedzielnych imprezach, a po frekwencji sądzimy, że chyba nie po raz ostatni przygotowaliśmy Wam aż taką dawkę wrażeń. Chcecie więcej?

A propos więcej – MorE. Właśnie taka impreza premierowo gościła u nas w II Dzień Świąt i również pokazała, że dobre, wyszukane i ambitne klubowe brzmienie ma wielu fanów w naszym regionie. I dzięki pozytywnym wibracjom, które rozlały się w naszym klubie klimat świątecznego imprezowania w niektórych głowach brzmią jeszcze do dziś….

Jednak powoli czas się otrząsnąć bo my nie zwalniamy tempa i Was również do tego zachęcamy – czwartek to before party w miłej atmosferze przy naszym barze, w piątek Black Friday z DJem Czapą, a sobota to już sylwestrowe party, gdzie zabawimy się jak Wielki Gatsby!!! Szczegóły znajdziecie na naszej stronie 😉 Do zobaczenia!