Wszystko

Prosto z Przepompowni
22 grudzień 2016

Święta w Starej Przepompowni

Zapraszamy Was na świąteczne imprezy w Klubie Stara Przepompownia. U nas jak zwykle nie zabraknie wielu muzycznych wrażeń. Na parkiecie będziecie mogli spalić kalorie, których po wigilijnej wieczerzy zapewne nie zabraknie. Przygotowaliśmy kilka ciekawych propozycji. Oto krótki rozkład jazdy naszego klubu na najbliższe dni.

PIĄTEK

W piątek zapraszamy na mały before przed świętami. Ten wieczór to miły chillout przy na naszym gitarowym barze z przyjemną muzyką w tle. Jak zawsze zapraszamy Was od godziny 20, a wstęp tego dnia jest bezpłatny, więc jeśli na chwilę chcecie wyrwać się ze świątecznych przygotowań to chyba już wiecie gdzie warto wpadać 😉

SOBOTA

Wigilia to przede wszystkim wspólne biesiadowanie z rodziną… ale po wspólnej wieczerzy przy choince i prezentach warto spotkać się ze znajomymi na pasterkowej imprezie. U nas o dobry muzyczny klimat w sobotę zadbają reprezentanci Osterdam Records. Dobrych emocji i sporej dawki muzyki z pewnością nie zabraknie!

NIEDZIELA

Największą imprezową bombę szykujemy dla Was na pierwszy dzień świąt. W niedzielę aż dwie imprezy w Klubie Stara Przepompownia w Ostrowie. Już od 20:00 Osterdam Records Christmas Showcase, a o oprawę muzyczną zadbają reprezentanci ostrowskiej wytwórni. Klimat deep i tech house, indie dance i nu disco dla wszystkich fanów dobrego brzmienia w świątecznym wydaniu.

W ten wieczór zapraszamy także na drugą świąteczną propozycję – Avangarda Underground! Start: 23:00, a miejsce w którym będziecie mogli się bawić to prawdziwa gratka dla wszystkich imprezowiczów. Zastanawialiście się co kryją podziemia Klubu Stara Przepompownia? Będziecie mogli to sprawdzić już w najbliższą, świąteczną niedzielę.

Wstęp na imprezy I Dnia Świąt: Normalny 25zł/ VIP 35zł

Bilet wstępu obowiązuje na obie niedzielne imprezy!!!

PONIEDZIAŁEK

Z kolei na zakończenie świątecznego szaleństwa – w II Dzień Świąt – przygotowaliśmy kolejną porcję muzycznych atrakcji. MorE. /deep&bass house & drum&bass/. Czegoś takiego jeszcze u nas nie było. Zapraszamy w poniedziałek od godziny 20:00.

Bilety: Normalny 10zł/ VIP 15zł

Ostrów Wielkopolski
ul. Raszkowska 78
Rezerwacje stolików on-line
www.staraprzepompownia.pl