Wszystko

Prosto z Przepompowni
06 marzec 2018

Świętujemy Dzień Kobiet

W Klubie Stara Przepompownia męskie grono od dłuższego czasu zachodziło w głowę jak umilić cudownym Paniom ich święto. Po burzliwych naradach i wielu rozterkach podjęliśmy pewne kroki, a wszystko po to, by każda reprezentantka płci pięknej mogła w miłej atmosferze spędzić Dzień Kobiet. U nas obchodzimy go podwójnie. Tak jak kalendarz przykazał – w czwartek, ale również w sobotę podczas kolejnej odsłony Sensual Night. Sprawdźcie nasze propozycje.

Już w czwartek – 8. Marca – odpalamy Salsotekę! Druga edycja roztańczonej propozycji w gorących rytmach, to coś dla miłośniczek (ale również miłośników!) salsy i innych latynoskich pląsów. O wszystkie Panie zadba trzech szarmanckich i zdolnych dżentelmenów – Arek, Karol i Tomek pokażą Wam podstawy kroków salsy, zaproszą do trenowania układów i zachęcą do tanecznego spędzenia tego wieczoru. Muzyczną oprawę Dnia Kobiet zapewni Wasz ulubiony rezydent, specjalista od brzmień latino – DJ kRis. Zaczynamy już w najbliższy czwartek o godzinie 20:00. Wstęp jest WOLNY! Panie – to wszystko specjalnie dla Was. Panowie – jeśli jeszcze nie zaplanowaliście dla swoich lepszych połówek tego wieczoru, to dajemy Wam gotowe rozwiązanie na tacy 😉

Do zobaczenia!

…………………..

Pod szyldem Dnia Kobiet zabawimy się również w sobotę. Tym razem zapraszamy Was na piątą odsłonę spotkań z cyklu Sensual Night. Jak zwykle wieczór swoimi zmysłowymi pokazami upiększą nam dziewczęta z Sensual Studio, a o warstwę muzyczną zadba bezbłędny duet rezydentów Klubu Stara Przepompownia. Zapraszają zatem Dr High oraz DJ Czapa. Będzie również sporo niespodzianek podczas tego wieczoru! Nie zabraknie kawałków do zabawy solo jak i w duetach, będą klubowe hity i subtelne rytmy. Wszystko z myślą o naszych gościach, a w szczególności Paniach, którym dedykujemy właśnie tą imprezę. Specjalne propozycje od naszych barmanów, dużo dobrej muzyki z głośników i cały parkiet oddany w Wasze ręce. Takie propozycje mamy na sobotni wieczór. Już nie możemy się doczekać! Ruszamy o 21:00.

Bilety: 15/25 PLN

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików:
www.staraprzepompownia.pl
fb.com/klubstaraprzepompownia