Wszystko

Prosto z Przepompowni
20 grudzień 2019

Sylwester w Klubie Stara Przepompownia

Wielkimi krokami zbliża się Noc Sylwestrowa! Przygotowaliśmy dla Was wyjątkową propozycję imprezową z tej okazji. Najlepsza muzyka, wyjątkowa atmosfera, piękna sceneria wnętrz Klubu Stara Przepompownia. Jeśli szukacie niepowtarzalnego pomysłu na pożegnanie roku 2019 i przywitanie 2020 – to zapraszamy Was na sylwestrową odsłonę Prywatki.

Wiele osób na bal sylwestrowy czeka cały rok, a inni cenią sobie „domówki” w gronie znajomych. Nasza propozycja łączy obie te rzeczy! Dlatego też proponujemy party w eleganckich murach Klubu Stara Przepompownia – jednak bez wielkiego zadęcia, w „Prywatkowym” stylu. Jeśli bywaliście na tym cyklu naszych imprez to dobrze wiecie, że nudy nigdy nie ma! Szalony muzyczny miks hitów. Wiele gatunków, wiele styli, ważne by było idealne do szaleństwa na parkiecie!

Jeśli nie mieliście okazji być na Prywatce, to poznajcie jej specyfikę:

Prywatka, to nasza propozycja specjalna dla tych, którzy lubią klimat domówek. Różnorodna muzyka, suto zastawiony bar i ulubieni znajomi. Do tego dodatkowy plus – brak konieczności sprzątania, ani obaw o to, że sąsiedzi będą na nas krzywo patrzeć. Wszystko przemawia za tym by bawić się razem z nami. Wystarczy dobry nastrój i dużo energii, bo szlagiery serwowane przez gospodarzy cyklu nie pozwolą Wam długo siedzieć. Od dobrego rocka, przez popowe evergreeny, aż po nowoczesne rytmy. To wszystko szykują dla Was rezydenci Klubu Stara Przepompownia. Tym razem wszystko podkręcimy jeszcze bardziej z myślą o szampańskiej, sylwestrowej zabawie!

Gospodarzami Sylwestra w Klubie Stara Przepompownia będą Pan Muszka oraz DJ kRis.

Tej nocy szykujemy także wyjątkowe promocje na najlepsze trunki, szykujemy specjalnie propozycje i mamy również w zanadrzu kilka niespodzianek…

Zaczniemy zabawę o godzinie 20:00 jeszcze w roku 2019, a zakończymy nad ranem już w nowym 2020!

Wtorek, 31. Grudnia 2019

Start: 20:00

Bilety:

Normalny – 30 PLN do nabycia w kasie klubu w dniu imprezy

Last tickets – 50 PLN ostatnia pula w kasie

VIP – 200 PLN w cenie wejście na antresolę z osobnym barem, catering oraz rezerwacja stolika (po kontakcie telefonicznym i złożeniu rezerwacji)

Rezerwacje stolików: 600 583 353

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików on-line:
www.staraprzepompownia.pl