Wszystko

Prosto z Przepompowni
07 listopad 2017

Szaaaaaaleństwo! Tak się bawimy #ustarej!

Więcej, mocniej, bardziej. Tak właśnie bawimy się w Klubie Stara Przepompownia. Potwierdziły to ostatnie wydarzenia. Najpierw Halloween Party z Rytual, a następnie naładowany muzycznym ładunkiem wieczór z Osterdam Records. To wszystko w naprawdę wielkim stylu zwieńczyła Prywatka. Ależ się działo! Aż nie sposób nie zaprosić w tym miejscu na kolejne imprezowe uderzenie. Weekend znów się zbliża…

Takie tygodnie jak ten miniony, to prawdziwa bomba dla wszystkich imprezowiczów! Było różnorodnie i głośno, a nasz parkiet przeżywał prawdziwe oblężenie. Co tu dużo mówić – po raz kolejny goście Klubu Stara Przepompownia pokazali klasę! Jeśli podobało Wam się podczas imprezy z okazji Halloween, to mamy dobrą informację… To nie ostatnia balanga w tym klimacie, którą mogliście zastać w naszym klubie! Deep house, techno i inne elektroniczne rytmy jeszcze powrócą, a my zadbamy o to, by sceneria znów była wyjątkowa.

Podobne zdania można napisać, o ekipie Osterdam Records. Z nimi także na pewno nie widzieliśmy się po raz ostatni! Piątkowa impreza była przekrojem tego, co ta ekipa może Wam zaprezentować. Koncert grupy Divines z nowym materiałem, świetne show w wykonaniu duetu ON&ON, a do tego TNBC DJs oraz inni reprezentanci Osterdamu na scenie – tak wyglądają właśnie imprezy pełne pasji. Od organizatorów, przez wykonawców po świetną publiczność. Jeszcze w tym roku TNBC na scenie w pełnym składzie, a może coś jeszcze? Sprawdzajcie kolaboracje Starej Przepompowni z Osterdamem.

W sobotę bawiliście się na Prywatce – i musimy powiedzieć szczerze. Myśleliśmy, że poprzednia edycja będzie trudna do przeskoczenia. Tym razem goście Klubu potrafili zaskoczyć nas po raz kolejny! Było RE-WE-LA-CYJ-NIE. Saksofon, wielkie hity, rozgrzany do czerwoności parkiet. Będziemy mieli sporo pracy, by kolejnym razem do przebić. Jednak z Waszą pomocą nie ma rzeczy niemożliwych, co bywalcy Starej Przepompowni udowodnili już nie raz! Do zobaczenia na kolejnej edycji.

A tym tygodniu zapraszamy Was m.in. na Dance Party, czyli kolejny wielki miks tanecznych hitów serwowanych przez Pana Muszkę i DJa kRisa. Do tego odwiedzi nas ekipa Taste The Music, a jak oni przyjeżdżają, to wiedzcie że dzieją się naprawdę niesamowite rzeczy. Zwieńczeniem tygodnia będzie kolejna odsłona Jam Session & Open Mic. Coraz śmielej pokazujecie swoje talenty na naszej scenie, a więc zapraszamy na więcej!

KLUB STARA PRZEPOMPOWNIA NIGDY NIE ŚPI!!!

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików on-line:
www.staraprzepompownia.pl
www.facebook.com/klubstaraprzepompownia