Wszystko

Prosto z Przepompowni
28 luty 2019

Szpaku | Atypowy Tour

Cały tydzień to sporo wydarzeń w Klubie Stara Przepompownia. Na koniec, w niedzielę również planujemy dla Was coś ciekawego. Tym razem ukłon w stronę miłośników polskiego rapu. Do Ostrowa przyjedzie Szpaku, który odwiedzi nas w ramach swojej trasy koncertowej Atypowy Tour.

Reprezentant ekipy B.O.R. Records, który na scenie aktywny jest od 2015 roku. W krótkim czasie zyskał spore grono fanów, o czym najlepiej świadczy wiele SOLD OUTów na jego koncertowym szlaku. Szpaku na scenę wszedł bezpardonowo i stał się jednym z ciekawszych raperów ostatnich lat. Jego debiutancki, legalny krążek „Atypowy” – wydany w 2018 roku – był jedną z najbardziej wyczekiwanych premier.

Wcześniej Szpaku kojarzony był m.in. z  ekipą Alcomindz, mixtapem „Młody Simba” czy wreszcie EPką „BORuto”, która poprzedzała jego pierwsze długogrające wydawnictwo w szeregach B.O.R. Records. Pierwszy legal rapera pokrył się złotem, a jego koncerty przyciągają rzesze fanów. To najlepiej pokazuje, że Szpaku ma teraz swój czas, który zresztą skrzętnie wykorzystuje udowadniając swoje umiejętności na scenie.

Jeśli macie ochotę wybrać się na niedzielny koncert w Klubie Stara Przepompownia, to radzimy się spieszyć – zostały już naprawdę ostatnie bilety na to wydarzenie!!!

Szczegóły możecie sprawdzić >>>TUTAJ<<<

Support przed gwiazdą wieczoru zagrają:

* Szymkus

* RYBI

Odpalamy w niedzielę o godzinie 20:00!

Zaprasza noSleep oraz Klub Stara Przepompownia

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików:
www.staraprzepompownia.pl