Wszystko

Prosto z Przepompowni
27 luty 2020

Szpaku | Dzieci Duchy Tour

Na zakończenie tygodnia zapraszamy do Klubu Stara Przepompownia na kolejny rapowy wieczór. Trwa w najlepsze koncertowa zima w naszym klubie, a kolejną gwiazdą będzie Szpaku. Młody MC występował już u nas w ramach trasy Atypowy – teraz powraca na trasie Dzieci Duchy Tour. Z kim widzimy się w najbliższą niedzielę pod sceną?

Nasz niedzielny gość to reprezentant ekipy BOR Crew, który na scenie aktywny jest od 2015 roku. W krótkim czasie zyskał spore grono fanów, o czym najlepiej świadczy wiele SOLD OUTów na jego koncertowym szlaku. Szpaku na scenę wszedł bezpardonowo i stał się jednym z ciekawszych raperów ostatnich lat. Jego debiutancki, legalny krążek „Atypowy” – wydany w 2018 roku – był jedną z najbardziej wyczekiwanych premier.

Wcześniej Szpaku kojarzony był m.in. z  ekipą Alcomindz, mixtapem „Młody Simba” czy wreszcie EPką „BORuto”, która poprzedzała jego pierwsze długogrające wydawnictwo w szeregach BOR Records. Pierwszy legal rapera pokrył się złotem, a jego koncerty przyciągały rzesze fanów. Po tym sukcesie Szpaku postanowił pójść na swoje i powołał do życia GUGU.

Teraz Szpaku powraca z nowym projektem, który jest wspólnym dziełem jego oraz Kubiego Producenta. Premiera tego materiału przypada na 28. lutego a więc wizyta artysty w Klubie Stara Przepompownia będzie jednym z pierwszych koncertów po premierze nowego krążka! Na albumie „Dzieci Duchy” znajduje się piętnaście premierowych kawałków. Całość odzwierciedla w pełni klimat GUGU. Możecie spodziewać się magicznego, przerażającego a zarazem baśniowego świata do którego zostaniecie przeniesieni.

Widzimy się już w niedzielę!

Niedziela, 1. marca 2020

Start: 19:00

Bilety:

1 pula – 45 PLN, 2 pula – 50 PLN, 3 pula – 55 PLN, Antresola – 60 PLN

Zaprasza noSleep & GUGU oraz Klub Stara Przepompownia

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików:
www.staraprzepompownia.pl