Wszystko

Prosto z Przepompowni
06 listopad 2019

Szpilki vol. 2

W sobotę zapraszamy na kolejną, elegancką propozycję imprezową w Klubie Stara Przepompownia. Tym razem szykujemy wyjątkową noc „uszytą na miarę” dla płci Pięknej. To właśnie Wam drogie Panie dedykujemy sobotnie Szpilki. Druga edycja tej imprezy pozwoli Wam na przyjemną zabawę przy muzyce, doborowym towarzystwie i mnóstwie atrakcji. Muzycznie każdy znajdzie coś dla siebie. Panowie również mile widziani. Pamiętajmy jednak o klasie i eleganckim wyglądzie.

Wszyscy zdają sobie sprawę, że impreza bez kobiet odbyć się nie może. My zatem chcemy stworzyć imprezę dla i z myślą o wszystkich przedstawicielach żeńskiej części naszej imprezowej rodziny. Drogie Panie – w sobotę cały wieczór i cała noc dedykowane są tylko i wyłącznie Wam. Bo Szpilki to święto dla dam bez względu na datę. Dlatego też – wyposażone w tenże element swojej garderoby – wpadajcie do nas tłumnie już w od 21:00. Szykujemy moc wrażeń.

Tej nocy za muzycznymi sterami zasiądzie nasz duet rezydentów – DJ Kris oraz McCarpney. W programie solidna porcja rytmów latino, które Panie ukochały sobie podczas imprez w Klubie Stara  Przepompownia, a także dużo tanecznej muzyki radiowej. Piosenki które znacie i kochacie. Hity uwielbiane i śpiewane podczas „babskich” wypadów z koleżankami. To właśnie wybrał dla Was nasz muzyczny, dżentelmeński zestaw gospodarzy. Czyż nie brzmi zachęcająco?

Oczywiście wiemy, że każda Pani lubi dobrze wyglądać na imprezie. Dlatego też tego samego wymagamy od wszystkich. Liczymy na elegancki strój, piękne szpilki, schludny makijaż. Panowie – Was również zapraszamy lecz pastujcie już buciki, prasujcie też koszule. Pamiętajcie drodzy goście – sobota ma być pełna piękna i elegancji, a to Wy będziecie lśnić najjaśniej na naszym parkiecie.

Wszystkie Panie, które odwiedzą nas w najbliższą sobotę w szpilkach – do 23:00 wchodzą na imprezę za darmo. W końcu nazwa zobowiązuje – i nasze tytułowe Szpilki muszą dostać pewną nagrodę. Dodatkowo podczas imprezy ekipa Lillet szykuje przepyszny, bąbelkowy poczęstunek dla gustownych bywalców Klubu Stara Przepompownia. Warto więc nas odwiedzić.

Sobota, 9. listopada 2019
Start: 21:00

Bilety:
Normalne – 25 PLN
VIP (Antresola) – 35 PLN (dla osób od 21 roku życia)
Panie w szpilkach do godz. 23.00 wstęp wolny!

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików:
www.staraprzepompownia.pl
fb.com/klubstaraprzepompownia