Wszystko

Prosto z Przepompowni
11 grudzień 2019

Szpilki vol. 3 by Lillet

Na sobotę przygotowaliśmy dla Was trzecią edycję projektu Szpilki, który wspólnie z nami nakręca marka Lillet. Propozycja ta powstała z myślą o Paniach, które zawsze swoim blaskiem rozjaśniają imprezy w Klubie Stara Przepompownia. Elegancki strój, odpowiedni makijaż – no i szpilki. Tak właśnie wiele dam podkreśla swój imprezowy nastrój i my to popieramy! Dlatego też w sobotę płeć piękna ma swoje przywileje w Klubie Stara Przepompownia.

Wszyscy zdają sobie sprawę, że impreza bez kobiet odbyć się nie może. My zatem postanowiliśmy stworzyć imprezę dla i z myślą o wszystkich przedstawicielach żeńskiej części naszej imprezowej rodziny. Drogie Panie – w sobotę cały wieczór i cała noc dedykowane są tylko i wyłącznie Wam. Bo Szpilki to święto dla dam bez względu na datę. Dlatego też – wyposażone w tenże element swojej garderoby – wpadajcie do nas tłumnie już w sobotę od 21:00. Szykujemy moc wrażeń.

Tej nocy imprezę poprowadzi ulubiony duet kobiecej publiczności – DJ kRis oraz Pan Muszka. W programie solidna porcja rytmów latino, które Panie ukochały sobie podczas imprez w Klubie Stara  Przepompownia, a także dużo tanecznej muzyki radiowej. Piosenki które znacie i kochacie. Hity uwielbiane i śpiewane podczas „babskich” wypadów z koleżankami. To właśnie wybrał dla Was nasz muzyczny, dżentelmeński zestaw gospodarzy. Czyż nie brzmi zachęcająco?

O dobry nastrój kobiet zadbają mężczyźni – więc Panów również zapraszamy bardzo serdecznie. Oczywiście wiemy, że każda Pani lubi dobrze wyglądać na imprezie. Dlatego też tego samego wymagamy od wszystkich. Liczymy na elegancki strój, piękne szpilki, schludny makijaż. Panowie – Was również to dotyczy. Pastujcie już buciki, prasujcie też koszule. Pamiętajcie drodzy goście – sobota ma być pełna piękna i elegancji, a to Wy będziecie lśnić najjaśniej na naszym parkiecie.

Po raz kolejny bąbelkowe poczęstunki szykuje nasz partner – Lillet. No i oczywiście wszystkie Panie w szpilkach wchodzą do 23:00 za FREE!!!

Sobota, 14. Grudnia 2019
Start: 21:00
Bilety:
Normalne – 25 PLN
VIP (Antresola) – 35 PLN (dla osób od 21 roku życia)
Panie w szpilkach do godz. 23.00 wstęp wolny!

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików:
www.staraprzepompownia.pl
fb.com/klubstaraprzepompownia