Wszystko

Prosto z Przepompowni
08 styczeń 2020

Szpilki vol. 4 by Lillet

Karnawałowe szaleństwo w Klubie Stara Przepompownia już w najbliższą sobotę. Powracamy z naszym eleganckim cyklem, który dedykujemy przede wszystkim damskiej części naszych gości. Mowa o projekcie Szpilki będącym połączeniem wyrafinowanego stylu, dobrej muzyki i tanecznej ekspresji. Opadły już emocje po świąteczno-noworocznym maratonie, a więc czas wpaść na dobre w karnawał. Zapraszamy do zabawy!

Tradycyjnie za muzycznymi sterami staną nasi rezydenci a szampańską imprezę pomoże rozkręcić marka Lillet. Oczywiście Panie znów będą mogły oczekiwać specjalnego traktowania i wielu atrakcji dla siebie… ale nie dyskryminujemy Panów, których także chętnie ugościmy w Klubie Stara Przepompownia!

Tej nocy imprezę poprowadzi ulubiony duet kobiecej publiczności – DJ kRis oraz Pan Muszka. W programie solidna porcja rytmów latino, które Panie ukochały sobie podczas imprez w Klubie Stara  Przepompownia, a także dużo tanecznej muzyki radiowej. Piosenki które znacie i kochacie. Hity uwielbiane i śpiewane podczas „babskich” wypadów z koleżankami. To właśnie wybrał dla Was nasz muzyczny, dżentelmeński zestaw gospodarzy. Czyż nie brzmi zachęcająco?

Skoro szykuje nam się wyjątkowa, karnawałowa noc – to przypominamy także o nienagannej stylizacji! Oczywiście wiemy, że każda Pani lubi dobrze wyglądać na imprezie. Dlatego też tego samego wymagamy od wszystkich. Liczymy na elegancki strój, piękne szpilki, schludny makijaż. Panowie – Was również to dotyczy. Pastujcie już buciki, prasujcie też koszule. Pamiętajcie drodzy goście – sobota ma być pełna piękna i elegancji, a to Wy będziecie lśnić najjaśniej na naszym parkiecie.

Sobota, 11. stycznia 2020
Start: 21:00
Bilety:
Normalne – 25 PLN
VIP (Antresola) – 35 PLN (dla osób od 21 roku życia)
Panie w szpilkach do godz. 23.00 wstęp wolny!

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików:
www.staraprzepompownia.pl
fb.com/klubstaraprzepompownia