Wszystko

Prosto z Przepompowni
15 listopad 2016

Tak minął kolejny długi, listopadowy weekend w Przepompowni [relacja]

Trzy roztańczone wieczory, trzy różne muzyczne klimaty i spora dawka dobrej zabawy. Właśnie tak najkrócej możemy podsumować długi weekend w Klubie Stara Przepompownia. Wszystko zaczęło się już w czwartek na kolejnej odsłonie Feel Happy Series, w piątek mieliśmy propozycję dla wielbicieli hip-hopowej zabawy, natomiast sobotni wieczór to koncertowa bomba z gwiazdą wieczoru Reni Jusis w roli głównej.

Czwartkowe roztańczone party muzycznie rozkręcali dla Was Wavemode oraz rezydent naszego klubu DJ kRis. Różnorodna playlista od największych hitów po wybrane specjalnie na tę okazję perełki dostarczyła wielu pozytywnych emocji na parkiecie. Jesteście gotowi na więcej takich wrażeń? Seria Feel Happy to zawsze gratka dla wszystkich, którzy chcą w dobrym nastroju spędzić wieczór w wyjątkowym miejscu jakim jest Klub Stara Przepompownia.

W piątek po raz kolejny mieliśmy propozycję dla wielbicieli hip-hopu i rapu. Odwiedził nas legendarny DJ Decks. Niedługo po wydaniu swojego kolejnego mixtapu poznański twórca zaprezentował swoje umiejętności na naszej scenie. Dobrej zabawy nie zabrakło, a wszystko w dobrych humorach i doborowym towarzystwie. O oprawę muzyczną tej nocy obok gwiazdy wieczoru zadbała ekipa Rap Made Me Do It. W najbliższy weekend na tanecznych imprezach, w piątek i sobotę, również możecie spodziewać się obecności solidnej porcji funkowych i hip-hopowych hitów. Cały weekendowy rozkład jazdy znajdziecie na stronie.

Ostatnim akcentem minionego tygodnia była nasza koncertowa propozycja. Tym razem do Klubu Stara Przepompownia ze swoim najnowszym materiałem zawitała Reni Jusis. Nie bez powodu album jak i trasa koncertowa zatytułowane zostały „BANG!”. Bo właśnie taki dźwięk w głowach i uszach fanów został na całą noc. Solidna porcja muzyki, świetny sceniczny wizerunek i oprawa całego widowiska pozostaną na długo w pamięci. Koncerty to coś, co jest dla nas szczególnie istotne dlatego możecie spodziewać się jeszcze wielu ciekawych artystów, którzy zagoszczą na naszej scenie.

Jeszcze w tym tygodniu zapraszamy Was na trzy ciekawe wydarzenia w Klubie Stara Przepompownia. W czwartek jazzowe klimaty przy muzyce Joao Galante – portugalskiego pianisty i wokalisty, a do tego specjalny wieczór z whisky. Z kolei piątek to trzecia odsłona naszego cyklu Party Like A Rockstar, a w sobotnią noc po raz kolejny będzie gorąco na imprezie Saturday Night Fever! Zapraszamy zawsze od godziny 20:00.

 

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

www.staraprzepompownia.pl
facebook.com/klubstaraprzepompownia