Wszystko

Prosto z Przepompowni
05 sierpień 2020

Taneczne wakacje w Starej Przepompowni!

Zapraszamy na kolejny weekend w Klubie Stara Przepompownia. W tym tygodniu przygotujcie się na bardzo roztańczone wieczory w waszej ulubionej miejscówce imprezowej. Przygotowaliśmy idealnie skrojone na wakacje propozycje, które trafią w gust wszystkich miłośników tanecznej zabawy! Sprawdźcie co szykujemy!

PIĄTEK, 7. SIERPNIA – DANCE PARTY VOL. 21

Stała, taneczna propozycja serwowana specjalnie dla Was przez rezydentów oraz zaprzyjaźnionych twórców w Klubie Stara Przepompownia. W piątek widzimy się na imprezie pod szyldem Dance Party już po raz 21. Czego możecie się spodziewać? Przede wszystkim największych hitów minionej dekady. Wszystko co po nóżkę, wszystko co bujało największymi imprezami i listami przebojów. Do tego oczywiście hity będące na TOPie obecnie, i kilka specjalnych muzycznych miksów skręconych z myślą o szaleństwie na parkiecie.

Wieczór muzycznie poprowadzi Pan Muszka. Pamiętajcie także o wyjątkowych, wakacyjnych promocjach za gitarowym barem!

  • Start: 21:00
  • Bilety: 15 PLN

SOBOTA, 8. SIERPNIA – FIESTA LATINA VOL. 6 / SCENA LETNIA: CLASSIC HOUSE

Wielka gratka dla wszystkich fanów Salsoteki, cyklu Latino Fever, miłośników gorących imprez i zmysłowych rytmów. Nasza sobotnia propozycja, to prawdziwie wakacyjna podróż do ciepłych krajów – muzycznie, stylistycznie i imprezowo. Zaskoczymy Was funkowymi, salsowymi i bachatowymi wersjami znanych utworów. Wspólnie wybierzmy się w podróż dookoła świata. Jednak tylko tam gdzie jest gorąco, pięknie i tanecznie! Jeśli tęsknicie za wakacyjnymi wojażami to macie teraz wyjątkową okazję poczuć się jak na plaży pod palmami. I to wszystko w Klubie Stara Przepompownia. Imprezę rozkręca nasz specjalista od latynoskich klimatów – DJ kRis.

Ponadto cały czas gramy dla Was w ramach Sceny Letniej w ogródku. Kolejna odsłona Classic House a więc najlepszych klimatów house i klubowych rytmów w ogóle. Tę część sobotniej balangi poprowadzi zza muzycznych sterów Dr High.

  • Start: 21:00
  • Bilety: 25 PLN

Klub Stara Przepompownia zachęca do dobrego i bezpiecznego imprezowania. Pamiętajcie o zachowaniu zasad rygoru sanitarnego. Prosimy przestrzegać regulaminu imprez i stosować się do wskazówek obsługi.

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików:
www.staraprzepompownia.pl
fb.com/klubstaraprzepompownia