Wszystko

Prosto z Przepompowni
11 październik 2016

Taneczno-muzyczny weekend za nami [relacja]

Przyszedł czas na podsumowanie kolejnego weekendu w Klubie Stara Przepompownia. Tym razem przygotowaliśmy dla Was taneczne wieczory w klimatach Deep House oraz Latino, a do tego kilka ciekawych niespodzianek. Nie zabrakło także żywych instrumentów, na których zagrali m.in. goście niedzielnego Jam Session. Emocji jak zwykle nie zabrakło i na te kilka godzin podczas weekendowych wieczór udało się odgonić jesień.

Zacznijmy zatem od początku… piątkowy wieczór to live act w wykonaniu Lady Kowalsky przy wsparciu saksofonu oraz klubowe brzmienia od Pana Muszki. Widać było, że klimat ten spodobał się tym, którzy w piątek zdecydowali się odwiedzić Starą Przepompownię. Tak spędzony wieczór po całym tygodniu ciężkiej pracy należy się każdemu, dlatego zapraszamy również na kolejne imprezy do naszego klubu. Piątek rozpoczynał weekendowy maraton imprezowy jaki mieliśmy dla wszystkich przygotowany. Następnie przyszła pora no sobotnią noc.

I trzeba przyznać, że nasze plany przegonienia jesieni powiodły się w pełni! Nie trudno było zauważyć, że porwały Was latynoskie klimaty, które sobotniej nocy zawładnęły klubem. Parkiet dość szybko zapełnił się wielbicielami gorących rytmów. Tancerze pokazali na czym polegają latynoskie ruchy – a goście naszego klubu nie dali się długo namawiać do wspólnej zabawy. Czujemy, że nie po raz ostatni takie klimaty zagościły w naszych progach. Jesień i zima chwilę potrwają, a wspólnie z nami będziecie mogli przenieść się chociaż na chwilę do nieco cieplejszych miejsc za sprawą podobnych imprez. Obserwujcie uważnie naszą stronę oraz profil facebookowy – tam na bieżąco znajdziecie informacje na temat kolejnych równie gorących i tanecznych wieczorów w Starej Przepompowni. DJ Kris także nie może się doczekać kiedy znów zaserwuje Wam porcje energetycznych brzmień. Jesteście gotowi na więcej?

Niedzielny wieczór zakończył tydzień, a przy tym rozpoczął nasz nowy cykl z którym również do Was wrócimy. Mowa o Jam Session. Na scenie instrumentaliści z różnych bajek tworzyli wspólne dźwiękowe historie. Cieszy nas niezmiernie, że zechcieliście wspólnie z nami stworzyć ten wyjątkowy wieczór. Czyż nie przyjemnie jest zagrać w takim miejscu jak Stara Przepompownia? To klub stworzony z myślą o muzyce i także dla muzyków – dlatego miło nam było usłyszeć niedzielne show. Kolejne imprezy to również sporo koncertów.

Już w najbliższy piątek zespół Pink Freud zagra Autechre, za tydzień Grubson wspólnie z live bandem Sanepid, a to jeszcze nie koniec atrakcji na ten miesiąc!

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików
tel: 600 583 353

www.staraprzepompownia.pl
www.facebook.com/klubstaraprzepompownia