Wszystko

Prosto z Przepompowni
08 listopad 2016

Taniec, jazz i śmiech – tak minął pierwszy weekend listopada [relacja]

Za nami kolejny weekend w Klubie Stara Przepompownia. W piątek mogliście bawić się przy muzyce, którą zaserwowali Wam nasi rezydenci  – DJ kRis oraz DJ Czapa. W sobotni wieczór po raz kolejny odwiedził nas Wojtek Mazolewski, tym razem z projektem Wojtek Mazolewski Quintet. Na zakończenie tygodnia przygotowaliśmy sporą dawkę śmiechu z Bękartami Stand-Up’u. Mamy nadzieję, że miło spędziliście czas razem z nami!

Piątkowa impreza była muzyczną wyprawą dookoła świata z naszymi rezydentami. DJ’e Czapa oraz kRis przygotowali sporo różnorodnych hitów, które przez całą noc przygrywały w Klubie Stara Przepompownia wyciągając na parkiet naszych Gości. Zakończenie tygodnia i rozpoczęcie weekendu, jak zwykle miłym gronie i przyjemnej atmosferze, upłynęło w  tanecznym i imprezowym klimacie. Chcecie powtórki? W najbliższy czwartek trzecia odsłona Feel Happy Series, czyli idealna propozycja na roztańczone wejście w kolejny długi weekend!

Sobota była głównym koncertowym punktem minionego tygodnia w Klubie Stara Przepompownia. Temat lekcji – jazz na żywo, wykładowcy – Wojtek Mazolewski Quintet… O tym koncercie jeszcze długo nie zapomnimy! Po wizycie z formacją Pink Freud, tym razem Wojtek Mazolewski wrócił do nas z kolejnym projektem. Ku naszemu wielkiemu zadowoleniu Ostrów Wielkopolski był jednym z miast, na międzynarodowej trasie promującej albumy „Polka” oraz „Polka Remixed”. Takie rzeczy tylko w Klubie Stara Przepompownia. Klasyczne jazzowe brzmienie, muzycy przeplatali nowoczesnymi wstawkami, a to wszystko uzupełniły energetyczne solówki członków formacji. Pięciu artystów, pięć osobowości scenicznych, rzesza fanów i prawdziwa muzyczna uczta – tak w skrócie można opisać to czego byliśmy świadkami. Jeśli dodać do tego świetny kontakt artystów z publicznością oraz bis, który idealnie dopełnił cały występ, możemy stwierdzić tylko jedno – dla takich momentów warto być w tym miejscu. Fanów jazzowych i nie tylko jazzowych uniesień zapraszamy już 17 listopada. Na scenie Klubu Stara Przepompownia wystąpi portugalski pianista i wokalista Joao Galante.

Na zakończenie tygodnia zaprosiliśmy dwóch przesympatycznych jegomości, którzy dali pokaz swoich stand-up’owych umiejętności. Karol Modzelewski i Łukasz LOTEK Lodkowski, czyli Bękarty Stand-Up’u. Spora dawka śmiechu na zakończenie tygodnia – jesteśmy zdecydowanie na tak! Przekrój tematów i pomysłów obu zawodników spowodował salwy śmiechu jakich jeszcze u nas nie było 😉 Macie ochotę na więcej? Kto był z nami w niedzielę być może już wie, a kto nie był ten wkrótce się dowie… podpowiemy tylko, że nie był to ostatni stand-up w tym roku 😉 Sprawdzajcie na bieżąco nasz rozkład jazdy!

Z kolei już w ten weekend trzy imprezowe propozycje: taneczny czwarte z Feel Happy Series vol. 3, rapowa sobota ekipy RapMadeMeDoIt z udziałem legendarnego DJ’a Decksa oraz sobotni koncert gwiazdy polskiej muzyki Reni Jusis! Zapraszamy!

Klub Stara Przepompowni
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

www.staraprzepompownia.pl
facebook.com/klubstaraprzepompownia