Wszystko

Prosto z Przepompowni
18 lipiec 2018

Taste The Music Label Night w sobotę!

Zapraszamy na kolejne spotkanie z artystami związanymi z ekipą Taste The Music. House, elektronika – to znajdziecie w naszym sobotnim repertuarze. Nie zabraknie tych, którzy już nie raz gościli na naszej scenie, a będą także zupełnie nowi goście gotowi na przelanie na Was swoich muzycznych inspiracji. Ktoś tu czeka na dobrą energię i house w Klubie Stara Przepompownia? Jeśli tak, to zapraszamy w najbliższą sobotę od godziny 21:00.

DJska ekipa jak zwykle zapowiada się okazale. Pojawią się artyści, których zapewne też już kojarzycie. Po raz kolejny Klub Stara Przepompownia odwiedzą Deep Infect, Asca oraz Tommy Gustav aka Groove Cocktail. Kto był na minionych imprezach sygnowanych przez Taste The Music, ten doskonale wie na co stać wymienionych wyżej dżentelmenów. Solidna dawka muzyki, która nie pozwala stać w miejscu. Dobry house, dobra elektronika i przede wszystkim niekonwencjonalne podejście i pasja. Wszystko to zachwyci Was po raz kolejny w najbliższą sobotę. Wsiadajcie zatem na pokład i odlatujcie razem z nami w imprezowy lot!

To jednak nie wszystko! Gościnnie na naszej scenie pojawi się również gwiazda z Amsterdamu. Artysta który w swojej muzycznej karierze zwiedził już kawał świata. Grał m.in. w Belgii, Holandii, Wielkiej Brytanii czy Singapurze. Panie i Panowie – przed Wami Dave Mayer.

Minione wspólne noce z Taste The Music były bardzo udane, a więc było kwestią czasu powtórzenie tej imprezowej propozycji w Klubie Stara Przepompownia. Jesteście gotowi? Zapraszajcie znajomych i widzimy się już w sobotę. Start – jak zawsze – o 21:00!

Bilety:

Normalny – 15 PLN

VIP – 25 PLN

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików on-line:
www.staraprzepompownia.pl