Wszystko

Prosto z Przepompowni
14 marzec 2018

Taste The Music powraca…

Szalona ekipa Taste The Music znów zagości w Klubie Stara Przepompownia. W najbliższą sobotę odlatujemy w krainę ciepłego, przyjemnego grania w rytmach house. Taneczny wieczór zapowiada się naprawdę imponująco, a więc nie pozostaje nic innego jak po raz kolejny zaprosić Was do wspólnej zabawy. Nie zabraknie dodatkowych atrakcji, a jeśli szukacie dobrego miejsca na niezapomnianą imprezę – to dłużej zastanawiać się nie trzeba.

Podczas trzeciej odsłony Taste The Music Label Night nie zabraknie dobrze Wam już znanych artystów, a także gościa specjalnego. Jak zwykle możecie spodziewać się ciepłym brzmień, dobrego vibu i wokalnego wsparcia. Tym razem w tej roli pojawi się u nas Kasia Malenda. Artystka zachwyciła m.in. jurorów programu The Voice Of Poland, od wielu lat z powodzeniem występuje w różnych projektach i potrafi jak kameleon ubierać swoje pomysły w różne muzyczne gatunki. W wydaniu elektronicznym czuje się jak ryba w wodze, a to zwiastun udanej zabawy wspólnie z dobrze Wam już znanymi twórcami z TTM.

DJska ekipa jak zwykle zapowiada się okazale. Po raz kolejny Klub Stara Przepompownia odwiedzą Loui, Asca oraz Tommy Gustav aka Groove Cocktail. Kto był na minionych imprezach sygnowanych przez Taste The Music, ten doskonale wie na co stać wymienionych wyżej dżentelmenów. Solidna dawka muzyki, która nie pozwala stać w miejscu. Dobry house, dobra elektronika i przede wszystkim niekonwencjonalne podejście i pasja. Wszystko to zachwyci Was po raz kolejny w najbliższą sobotę. Wsiadajcie zatem na pokład i odlatujcie razem z nami w imprezowy lot!

Zaczynamy jak zawsze o 21:00 – zapraszamy!

Bilety: 15ZŁ | VIP 25ZŁ
(Bilety VIP dla osób, które mają ukończone 21 lat)
Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików on-line:
www.staraprzepompownia.pl
www.facebook.com/klubstaraprzepompownia