Wszystko

Prosto z Przepompowni
12 listopad 2019

The Dumplings w czwartek! | Koncertowa jesień w Pompie

Porywający, ekscytujący, młodzi i zdolni. Grupa The Dumplings to kolejne gwiazdy koncertowej jesieni w Klubie Stara Przepompownia. Już w najbliższy czwartek serdecznie zapraszamy Was na występ zespołu, który za moment zniknie na jakiś czas z polskiej sceny. The Dumplings zapowiada przerwę we wspólnym graniu, a więc nasz koncert to jedna z ostatnich okazji by zobaczyć ich na żywo przed zapowiadaną przerwą!

Duet The Dumplings narodził się w 2011 roku, kiedy to poznali się twórcy tego projektu – Justyna Święs oraz Kuba Karaś. W krótkim czasie zyskali wielu fanów, a także zostali docenieni przez branżę muzyczną co zaowocowało kontraktem z Warner Music Poland. Pod szyldem właśnie tej wytwórni Justyna i Kuba wydali do tej pory trzy studyjne krążki: debiutancki „No Bad Days” w 2014 roku, rok później „Sea You Later”, a także ostatni jak do tej pory album pt. „Raj” z 2018 roku.

Mimo swojego młodego wieku „Pierożki” już mocno zaznaczyły swoją obecność na scenie. Wystąpili na topowych polskich festiwalach z Open’er Festivalem i Off Festivalem na czele. Grali w wielu miejsca w kraju, a także za granicą. Wielokrotnie wypełniają sale i wyprzedając do końca swoje koncerty. Takie wsparcie publiczności, a także bardzo dobre recenzje krytyków – poparte wieloma nagrodami – to najlepszy dowód na to, że tego wydarzenia po prostu nie wypada przegapić.

Trasa koncertowa „Przykro mi” to potężna dawka energii i miłości od grupy The Dumplings dla wszystkich fanów, którzy przez jakiś czas będą musieli radzić sobie bez ich nowych produkcji. Jeśli chcecie naładować baterię Dumplingsowymi melodiami koniecznie wpadajcie do nas już wkrótce od godziny 20:00!

Wejściówki już teraz możecie kupić on-line TUTAJ lub TUTAJ.

Czwartek, 14. Listopada 2019

Start: 20:00

Bilety:

I Pula – 55 PLN

II Pula – 65 PLN

VIP – 99 PLN

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików
tel: 600 583 353
www.staraprzepompownia.pl