Wszystko

Prosto z Przepompowni
18 grudzień 2018

The Dumplings w Starej Przepompowni!

Zapraszamy już w najbliższy piątek na wyjątkowe show, które zaserwuje Wam jeden z najbardziej popularnych i obiecujących projektów muzycznych młodego pokolenia w Polsce. Zespół The Dumplings w koncertowym składzie zawita do Klubu Stara Przepompownia, by promować swój trzeci studyjny album pod tytułem „Raj”. Jeśli szukacie chwili muzycznego wytchnienia przed świętami, to nie możecie przegapić tego wydarzenia!

Duet The Dumplings narodził się w 2011 roku, kiedy to poznali się twórcy tego projektu – Justyna Święs oraz Kuba Karaś. W krótkim czasie zyskali wielu fanów, a także zostali docenieni przez branżę muzyczną co zaowocowało kontraktem z Warner Music Poland. Pod szyldem właśnie tej wytwórni Justyna i Kuba wydali do tej pory trzy studyjne krążki: debiutancki „No Bad Days” w 2014 roku, rok później „Sea You Later”, a także najnowszy tegoroczny album pt. „Raj”.

Mimo swojego młodego wieku „Pierożki” już mocno zaznaczyły swoją obecność na scenie. Wystąpili na topowych polskich festiwalach z Open’er Festivalem i Off Festivalem na czele. Grali w wielu miejsca w kraju, a także za granicą. Wielokrotnie wypełniają sale i wyprzedając do końca swoje koncerty. Takie wsparcie publiczności, a także bardzo dobre recenzje krytyków – poparte wieloma nagrodami – to najlepszy dowód na to, że tego wydarzenia po prostu nie wypada przegapić.

Klub Stara Przepompownia w Ostrowie, to ostatnie miejsce na tegorocznej trasie koncertowej zespołu. Ten koncert będzie zatem wyjątkowy i symboliczny, bowiem zakończy kolejny etap na muzycznej drodze The Dumplings. Jeśli jeszcze nie zdecydowaliście się czy warto pojawić się w piątek w Starej Przepompowni, to rozwiewamy Wasze wątpliwości – naprawdę warto!

Wyjątkowa mieszanka electro-popu, muzyki na żywo, świetnych kompozycji, przemyślanych tekstów i wielu emocji. To ostatnia koncertowa propozycja przed Świętami Bożego Narodzenia, a więc to również może Was zmotywować do aktywnego uczestnictwa w piątkowym wydarzeniu. Tym razem otwieramy się dla Was już o godzinie 19:00! Zapraszamy serdecznie!

Po koncercie oczywiście nie zabraknie muzycznego afterparty, a nasz gitarowy bar będzie do waszej dyspozycji 🙂

Piątek, 21. Grudnia 2018

Otwarcie klubu: 19:00

Bilety:

Normalny – 49 PLN / 59 PLN

VIP – 79 PLN

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików
tel: 600 583 353
www.staraprzepompownia.pl