Wszystko

Prosto z Przepompowni
09 kwiecień 2019

The Queen Of Hearts Spring Tour ‘19

Zapraszamy na kolejny wyjątkowy koncert w Klubie Stara Przepompownia. Już w najbliższy piątek na naszej scenie zaprezentuje się jedyny w swoim rodzaju duet – Smolik oraz Kev Fox. Artyści będą promowali swój materiał, który zyskał już spore uznanie publiczności. Występ pełny będzie melancholijnej i misternie skonstruowanej elektroniki, która połączona będzie z mocnym i hipnotyzującym wokalem. Nie możecie tego przegapić!

Głównym bodźcem do wyjazdu w trasę koncertową było najnowsze, muzyczne dziecko duetu – EP pt. „Queen Of Hearts”.  W skład tego mini albumu wchodzą cztery utwory, które zapowiadają kolejny długogrający krążek jaki mają w planach Smolik i Kev Fox.

Artyści wcześniej wspólnie stworzyli już album zatytułowany „Smolik / Kev Fox”, który wydany został w 2015 roku nakładem wytwórni Kayax. Wówczas słuchacze otrzymali dziewięć utworów, a sam album zdobył wiele branżowych wyróżnień stając się z miejsca jedną z perełek alternatywnej elektroniki na rodzimym rynku.

Koncerty duetu to połączenie melancholijnej i przemyślanej elektroniki Andrzeja Smolika – muzyka, kompozytora i multiinstrumentalisty; z nieszablonowym wokalem pochodzącego z Wielkiej Brytanii gitarzysty i wokalisty – Keva Foxa. Ta mieszanka spowodowała stworzenie wyjątkowego projektu, który wymyka się gatunkowym ramom i jest niewątpliwie dobrą wizytówką muzyczną wytwórni Kayax.

Utwory jakie stworzyli artyści pozwalają słuchaczom na momenty relaksu ale i refleksji, a usłyszenie ich na żywo w wyjątkowej scenerii Klubu Stara Przepompownia będzie dodatkową wartością. Dlatego też nie możecie tego przegapić – tym bardziej że piątkowy koncert będzie już zwieńczeniem wiosennej trasy koncertowej duetu.

Po występie zapraszamy Was tradycyjnie na imprezowe after party, a podczas całego wieczoru i nocy możecie również znaleźć wyjątkowe specjały i trunki za naszym gitarowym barem. Otwarcie bram klubu już o godzinie 20:00.

TIMETABLE:
Otwarcie klubu 20:00

Start koncertu 21:30

Afterparty 23:00

Bilety :
– I pula – 39zł
– II pula – 49zł
– VIP – 69zł

On-line do kupienia >TUTAJ<

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików
tel: 600 583 353
www.staraprzepompownia.pl