Wszystko

Prosto z Przepompowni
30 sierpień 2019

To All Units – ostatni akord wakacji!

Ten dzień musiał nadejść. Niedziela to ostatni dzień wakacyjnej laby. Od poniedziałku wielu z Was wróci do szkół, a inni po prostu zakończą sezon urlopowy i na dobre wpadną w wir codzienności. My jednak chcemy pożegnać te dwa miesiące w koncertowym stylu i dlatego zapraszamy w niedzielę na występ grupy To All Units.

Młodzi, zdolni, z naszych stron – tak można opisać artystów z To All Units. Młoda kapela specjalizuje się w rockowo-popowej stylistyce. W skład grupy wchodzą: Błażej Ibron, Jakub Jeziorek, Maciej Starczewski, Patryk Stasiak i Jakub Szymankiewicz. Już w najbliższą niedzielę będziecie mogli usłyszeć ich na żywo, na scenie Klubu Stara Przepompownia.

Ten koncert to nasza propozycja na zakończenie wakacji i m.in. z tego powodu wstęp na imprezę jest zupełnie DARMOWY. Jeśli zatem macie ochotę jeszcze raz posłuchać dobrej muzyki tego lata, a przy okazji szukacie ciekawego zajęcia na niedzielę – to wiedzcie, że wizyta w Klubie Stara Przepompownia będzie świetnym wyborem. Zespół przygotował dla Was sporo niespodzianek i specjalne, premierowe nagrania. Czujemy, że za jakiś czas bilety na ich występy będą rozchodzić się jak świeże bułeczki, więc naprawdę warto skorzystać z naszego zaproszenia.

Odpalamy już w niedzielę o 19:00! Do zobaczenia!

Niedziela, 1. Września 2019

Wstęp: FREE

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików on-line:
www.staraprzepompownia.pl