Wszystko

Prosto z Przepompowni
20 wrzesień 2017

To był koncertowy weekend w Przepompowni!

Za nami kolejne dni w Klubie Stara Przepompownia. Tym razem mieliśmy dla Was aż trzy propozycje na spędzenie weekendu. Traf chciał, że wszystkie trzy wiązały się z koncertowym szaleństwem. Było bluesowo, było rapowo, było gitarowo. Wszystko od piątku do niedzieli. Wszystko w – jak zawsze – miłej atmosferze, którą tradycyjnie zastaniecie w Klubie Stara Przepompownia! Kto nie był, niech żałuje. Jednak już w najbliższy weekend możecie nadrobić imprezowe zaległości razem z nami.

W piątek świętowaliśmy Dzień Bluesa wraz z zespołem Tortilla. Wieczór wyjątkowy, tak jak muzyka. Nasz region słynie z fanów tego gatunku, a więc nie mogło być inaczej – musieliśmy uhonorować święto bluesowego grania tym wyjątkowym koncertem. W tym miejscu pragniemy zaprosić Was na niedzielne Jam Session, podczas którego będziecie mogli zaprezentować swoje muzyczne talenty. Jamowanie w rytm bluesa, to z pewnością nie lada gratka, a i muzycy innych gatunków również będą mogli pokazać się na naszej scenie.

Sobota była kolejnym świętem rapu w Klubie Stara Przepompownia. Tym razem odwiedził nas Paluch. Była energia, pełna sala fanów i dużo dobrego grania. Cały czas dostajemy informacje, że świetnie bawiliście się podczas sobotniej imprezy – to Wasza zasługa, a w specjalnym podziękowaniu z pewnością wymyślimy jeszcze kilka konkretnych sztosów koncertowych dla rapowych słuchaczy. Paluch był kolejną gwiazdą na naszej scenie – przypomnijmy, że w Przepompowni grali już m.in. Tede, Grubson, O.S.T.R. i wielu innych, czołowych reprezentantów hip-hopowej sceny. Dajcie znać, kogo chcielibyście jeszcze zobaczyć w naszym klubie!

Na koniec tygodnia wystąpili u nas muzycy z projektu Jack & Jack. Znany m.in. z grupy Izotop – Przemo Łukasiewicz, wraz ze swoim kompanem – Arturem Szpajdą, zgotowali prawdziwą muzyczną ucztę. Jeśli lubicie dźwięki gitary, kochacie dobre koncerty przy żywych instrumentach – to koniecznie sprawdźcie nasze propozycje. Wkrótce w Starej Przepompowni pojawi się zespół Farben Lehre – na ten koncert już możecie kupić bilety. W listopadzie także spodziewajcie się gitarowego uderzenia.

Dziękujemy za wspólny weekend i zapraszamy na kolejne wydarzenia. W tym tygodniu to m.in.:

– Wielkie Otrzęsiny Ostrowa – czyli piątkowa balanga, dedykowana dla uczniów szkół średnich ale nie tylko!

– Latino Fever – szósta odsłona kochanego przez Was cyklu, która powraca już w najbliższą sobotę!

– Jam Session/Open Mic Night – zakończenie tygodnia dla muzyków i wokalistów. Pokażcie swoje umiejętności i bawcie się z nami!

FOTORELACJE Z MINIONYCH IMPREZ ZNAJDZIECIE NA NASZEJ STRONIE –W ZAKŁADCE GALERIA – ORAZ NA FEJSBUKOWYM FANPEJDŻU 😉

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików
tel: 600 583 353

www.staraprzepompownia.pl
www.facebook.com/klubstaraprzepompownia