Wszystko

Prosto z Przepompowni
26 wrzesień 2016

To była gorąca sobota! Divines & Octagon NO MERCY After party [relacja]

Przed klubem jesienna aura, a wewnątrz gorąco jak na plaży w środku lata! Właśnie tak wyglądała sobotnia noc w Klubie Stara Przepompownia. To było wyjątkowe wydarzenie. Na imprezie poza muzycznymi doznaniami, tym razem z zespołem Divines oraz ekipą Osterdam Records, mogliśmy przywitać również gości specjalnych – w klubie odbyło się after party po gali Octagon NO MERCY.

Zawodnicy i organizatorzy gali zawitali do klubu już w piątek. Wtedy też odbyło się oficjalne ważenie i prezentacja. W sobotę przyszedł czas na prawdziwe, sportowe emocje. Kiedy kibice dopingowali swoich ulubieńców – Stara Przepompownia szykowała się już na wspólne świętowanie sukcesu jakim bez wątpienia była gala Octagon NO MERCY. Wszystkim zawodnikom w tym miejscu serdecznie gratulujemy dobrych walk i wyrażamy podziw dla umiejętności i serca które zostawili w trakcie swoich pojedynków.

Jeszcze zanim klub zapełnili fani dobrej muzyki i konkretnej zabawy, na scenie pojawił się duet Divines. Już po próbie dźwięku pewne było, że to co zaprezentują porwie na parkiet nawet najbardziej wzbraniających się przed tańcem bywalców Starej Przepompowni. Następnie po chwili regeneracji, gdy coraz więcej osób było już na miejsce przyszła pora na właściwy koncert. I nikt nie mógł być zawiedziony. Mimo długiej drogi jaką musieli przejechać i grania przedpremierowego, nieznanego większości zgromadzonym materiału – Divines kupili swym występem ostrowską publiczność. Zresztą z wzajemnością. Lulu i Piotr byli pod wrażeniem klimatu jaki stworzył się w trakcie ich występu i zapewnili, że Ostrów to miejsce do którego jeszcze nie raz wrócą.

No i trudno im się dziwić. Klub wypełniony, atmosfera na parkiecie wymarzona. Zapewniający oprawę muzyczną po koncercie Divines – Loverdozed oraz Eleminictromal również stanęli na wysokości zadania. Życzymy sobie i każdemu z Was więcej takich nocy!

Okazja do powtórki już w najbliższy weekend – w piątek druga odsłona cyklu Party Like a Rockstar, w sobotę zabierzemy wszystkich w elektroniczno-bluesową podróż wraz z projektem Dżuma, a na zakończenie weekendu wpadajcie do Starej Przepompowni na Galę Stand Up. Szczegółów szukajcie na naszych profilach w portalach społecznościowych oraz oczywiście na stronie.

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików
tel: 600 583 353

www.staraprzepompownia.pl
www.facebook.com/klubstaraprzepompownia