Wszystko

Prosto z Przepompowni
28 marzec 2018

To Jest Hip-Hop Tour 2018 już 6. kwietnia w Starej Przepompowni!

Jedno z najbardziej hip-hopowych wydarzeń tego roku w Polsce. Na jednej scenie przedstawiciele kilku różnych stylówek, kilku różnych miast i wielu różnorodnych projektów. Łączy ich jedno – wspólna miłość do kultury hip-hop. Już wkrótce w ramach jednego wydarzenia będziecie mogli podziwiać legendy polskiej DJskiej sceny. Ośmiu wyjątkowych artystów odwiedzi również Klub Stara Przepompownia. Wszystko w piątek 6. kwietnia. Jeśli czekaliście na konkretne hip-hopowe party, to nie ma już na co czekać – taką stawkę trudno przebić!

Jeśli zastanawiacie się jak może wyglądać skład drużyny gwiazd polskiego, hip-hopowego DJingu, to odpowiedź jest prosta: DJ Decks, DJ Deszczu Strugi, DJ 600V, DJ Twister, DJ Kostek, DJ Simo, DJ Biskup i DJ Taek. Spodziewaliście się kiedyś, że w takim zestawieniu mogą zagrać tego samego wieczoru na jednej scenie? Właśnie tym jest najnowsza trasa To Jest Hip-Hop Tour 2018! Sama czołówka rodzimej sceny, której reprezentanci w sumie zjeździli już pół świata i zagrali tysiące koncertów promując najlepsze płyty i najbardziej popularne kawałki jakie kiedykolwiek powstały w naszym kraju. Rapowa Polska nie dałaby rady osiągnąć tyle gdyby nie tych ośmiu dżentelmenów. Dla miłośników klasyki, to wyjątkowa okazja spotkać ich wszystkich razem. Dla młodych fanów – obowiązkowa lekcja kultury hip-hop, którą zaserwują najlepsi wykładowcy.

Nie zabraknie kultowych hitów ze złotej ery, będą także nowsze tracki, a wszystko starannie wyselekcjonowane pod kątem To Jest Hip-Hop Tour 2018.

Już teraz możecie kupić w przedsprzedaży wejściówki na to wydarzenie!

>>> BILETY <<<

Cena w przedsprzedaży: 20 PLN

Nie może Was zabraknąć!

6 Kwietnia 2018
Start: 21:00
Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wlkp., ul Raszkowska 78

rezerwacje stolików:
www.staraprzepompownia.pl