Wszystko

Prosto z Przepompowni
26 luty 2020

Towarzyszu! Towarzyszko! Czas na PRL Party

Wyjątkowy dzień, to i wyjątkowa impreza. Tylko raz na cztery lata możemy świętować 29. lutego, a skoro ta data wypada w najbliższą sobotę – to warto to uczcić w niecodzienny sposób! Dlatego nasi szanowni przedstawiciele ludu pracy mamy do Was APEL. W sobotę przed godziną milicyjną proszę stawić się w Klubie Stara Przepompownia na najgorętszym party w mieście. Odpalamy o 21:00. Komitet kolejkowy proszę zawiązywać z poszanowaniem tradycji!

PRL Party Was zaskoczy. Szykujemy solidną porcję atrakcji i sytuacji z przymrużeniem oka. Będzie wódka na kartki i towary spod lady. Będą dobra luksusowe za dolary w Pewexowym barze oraz przekąski… dopóki półki nie opustoszeją. Wszyscy, którzy wypracują 200% normy mogą liczyć na specjalne traktowanie przez towarzyszy Barmanów. Jednak pamiętajcie, że partia patrzy i ocenia!

Na naszej imprezie królować będzie muzyka pop i rock. Największe hity lat ’60, ’70 oraz ’80 z pewnością porwą Was na parkiet. Z głośników popłyną kawałki polskie oraz hity wprost ze zdemoralizowanego zachodu. Jeśli nie obawiacie się skrzywienia moralnego – to zapraszamy na parkiet! Muzyczną oprawę poprowadzą wybitni instruktorzy kulturalno-oświatowi. Towarzysze kRis oraz Rafaello grać będą ku chwale ojczyzny i dla wspólnego dobra.

Szykujcie się na kolejki, na kontrole i brak towaru. Szykujcie się na toasty ku chwale partii i zdzieranie sofixów na parkiecie. Pamiętajcie o eleganckim stroju – w końcu klient w krawacie jest mniej awanturujący się! No i przede wszystkim pamiętajcie, że pod przykrywką żartu kryjemy dla Was solidną porcję dobrej zabawy. Z kim widzimy się już w najbliższą sobotę?

Sobota, 29. lutego 2020
Start: 21:00
Bilety:
Standard 25 PLN
VIP 35 PLN / ostatnia pula 50 PLN

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików on-line:
www.staraprzepompownia.pl
www.facebook.com/klubstaraprzepompownia