Wszystko

Prosto z Przepompowni
04 październik 2016

Trzy, dwa, jeden… weekend z pompą! [relacja]

Miniony weekend to kolejne wrażenia w Klubie Stara Przepompownia. Trzy bardzo różne od siebie imprezy, jednak każda z nich przyciągnęła do naszego klubu wielbicieli dobrej zabawy. I jak zwykle świętowanie z pompą mogliśmy uznać za udane!

Na początek weekendu przyszło nam… zakończyć wrzesień. I pożegnaliśmy go z klasą, w rytm muzycznej rywalizacji dwóch zawodników. W jednym narożniku DJ Kuart, a w drugim DJ Czapa. Zwycięzca tego pojedynku mógł być tylko jeden! Niekwestionowanym triumfatorem byli goście na parkiecie Klubu Stara Przepompownia. Czarne klimaty i muzyczne odloty naszych DJs porwały Was do zabawy. Po tej imprezie wiemy, że tworzymy miejsce do którego coraz chętniej na nasze cykliczne imprezy przybywają nie tylko mieszkańcy Ostrowa Wielkopolskiego, ale także spore grono gości z innych miast. Parkiet był gorący przez wiele godzin, a główni rozgrzewający głośniki – Kuart oraz Czapa mogli położyć się o świcie do łóżek wiedząc, że robota została wykonana. Dla jednych sobotni poranek był zasłużonym odpoczynkiem po piątkowych emocjach…

… Z kolei inni już myśleli o kolejnym sobotnim koncercie. Tym razem na deskach Starej Przepompowni pojawił się zespół DŻUMA Electro Blues. Muzyczny mix elektronicznych eksperymentów i klasycznego bluesowego brzmienia zaserwowali Mariusz Czelny oraz Przemysław Łukasiewicz. Muzyczna zmiana o prawie 180 stopni w porównaniu do piątkowej nocy ale na parkiecie bez zmian! Nadal wyśmienita zabawa i wiele uśmiechniętych twarzy. Tak właśnie rozpoczęliśmy październik. Przy okazji warto wspomnieć, że Klub Stara Przepompownia po raz kolejny gościł u siebie reprezentantów Osterdam Records i wiele mówi nam, że nie była to ich ostatnia wizyta…

… Podobnie można zresztą można powiedzieć o imprezie kończącej trylogię imprez zeszłego weekendu – Stand Up w Starej Przepompowni znów rozbawił tych, którzy niedzielny wieczór spędzili z nami. Ostatnie chwile niedzieli w gronie znajomych przy dobrym drinku, do tego żarty – często mocne, często kontrowersyjne ale zawsze powodujące sporo śmiechu. Czy można lepiej zakończyć tydzień? Bądźcie czujni – bo jeśli chodzi o ładunki śmiechu to jeszcze nie jeden zostanie zdetonowany na scenie naszego klubu!

Dziękujemy wszystkim za te trzy dni i zapraszamy na kolejne wrażenia!

Najbliższy weekend to kolejne trzy spotkania w Klubie Stara Przepompownia!

W piątek rozpoczniemy spokojniej i po trudach całego tygodnia odpręży Was swoim wokalem Lady Kowalsky, a w raz z nią akompaniament saksofonu i niezawodny Pan Muszka.

Sobota to już weekendowy szał na parkiecie! Gorące latynoskie rytmy, które porwą na parkiet największych maruderów w rytm salsy, samby i innych południowych rytmów!

Na zakończenie niedzielne Jam Session – macie ochotę wspólnie pograć? Bierzcie instrumenty i spędźcie niedzielę z tymi, którzy również tego chcą. Zapraszamy od 18:00.

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików
tel: 600 583 353

www.staraprzepompownia.pl
www.facebook.com/klubstaraprzepompownia