Wszystko

Prosto z Przepompowni
14 listopad 2017

Trzy koncerty w tym tygodniu? Przepompownia mówi TAK!

Cztery imprezy, z czego aż trzy koncerty proponujemy Wam jeszcze w tym tygodniu. Przy żywych instrumentach i wokalnych popisach bawić będziemy się w czwartek, piątek oraz niedzielę. Wszystko uzupełni także sobotnia impreza taneczna w klimatach muzyki miejskiej, a jakie koncerty przygotowaliśmy? Sprawdźcie sami – będzie różnorodnie i ciekawie!

CZWARTEK – BARTAS SZYMONIAK

Na naszej scenie wystąpi Bartas Szymoniak. Człowiek, który sztukę beatboxu opanował do perfekcji i potrafi porwać publikę swoimi występami, tworząc niecodzienne połączenia dźwieków. W Starej Przepompowni będzie promował swój materiał z płyty „Alarm”. W przeszłości artysta był członkiem kapeli Sztywny Pal Azji. Ma za sobą sukcesy sceniczne i wiele ciekawych projektów. My będziemy mieli zaszczyt gościć Bartasa Szymoniaka w czwartek. Początek imprezy o godzinie 20:00. To propozycja dla wszystkich miłośników dobrej muzyki, bez względu na muzyczne gatunki. Zapraszamy.

PIĄTEK – GRUBSON

Artysta powraca do nas z materiałem ze swojej najnowszej płyty pt. „Gatunek L”. Kto kiedykolwiek był na koncercie Grubsona i jego ekipy ten wie, że takiej dawki energii próżno nie można nie docenić. Po raz kolejny razem z samym Grubsonem na scenie pojawi się Sanepid Live Band. Będzie więc granie na żywo, dużo rapu, wokalnych popisów i zabawy z publicznością. Już teraz nie możemy się doczekać tego koncertu, a zapraszamy na nieco w najbliższy piątek. Otwieramy dla Was drzwi o godzinie 21:00 i czekamy na mocne uderzenie ze sceny.

NIEDZIELA – KABANOS

Na zakończenie tygodnia – w niedzielę – koncert wyjątkowy. XX-lecie swojej działalności artystycznej świętowała będzie grupa Kabanos. Podczas tego występu nie zabraknie nowych kawałków zespołu, ale fani starego brzmienia również będą usatysfakcjonowani, bowiem będzie to prawdziwa muzyczna podróż przez dwadzieścia lat historii kiełbasianego grania. Jeśli zatem jesteście miłośnikami tej grupy, to z pewnością już wiecie, że niedzielny wieczór musicie spędzić razem z nami w Klubie Stara Przepompownia. Startujemy o 21:00.

………………………………………………

Trzy różnorodne propozycje, dużo dobrej muzyki dla każdego. Tak właśnie będziemy grali w tym tygodniu w Klubie Stara Przepompownia! Wpadajcie!

 

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików:
www.staraprzepompownia.pl
fb.com/klubstaraprzepompownia