Wszystko

Prosto z Przepompowni
21 styczeń 2020

Tylko Polskie Techno w Klubie Stara Przepompownia

Witajcie klubowicze! Odpalamy dla Was zupełnie nowy projekt, który po raz pierwszy zagości w Ostrowie. Najwyższa jakość, najlepsze brzmienie i najlepsi artyści. Wszystko to z myślą o „technikach”, którym z pewnością doskwiera brak konkretnej techno-imprezy w naszych okolicach. Już w najbliższy piątek będziemy chcieli to zmienić pod szyldem „Tylko Polskie Techno”. Zapowiada się mega noc w Starej Przepompowni.

Muzyka techno od lat sprawdza się idealnie podczas klubowych imprez. Prawdziwe, dobre i umiejętnie podane dźwięki potrafią wyciągnąć na parkiet nawet największych maruderów. My postanowiliśmy zatem zebrać śmietankę polskiej sceny w naszym klubie i dać Wam solidną porcję zabawy. Zagrają dla Was prawdziwi spece od techno roboty:

  • AGIM – jeden z czołowych i najbardziej doświadczonych polskich producentów muzyki elektronicznej. Artysta gościł w wielu kultowych klubach w naszym kraju, a swoje popisy serwował również na bardziej mainstreamowych festiwalach. W 2017 roku wydał debiutancką EPkę pt. „Votulia”. Wcześniej współtworzył m.in. projekt Őszibarack, a w 2018 roku wydał pod szyldem Blooma (wspólnie z Deasem) EPkę w hiszpańskim labelu Suara. Miniony rok to debiut w wytwórni Noir Music oraz niezliczona ilość klubowych i festiwalowych występów.
  • Kemot – pomysłodawca i dobry duch projektu „Tylko Polskie Techno”. Pod tym szyldem tylko w minionym roku odbyło się 17 imprez w 7 polskich miastach, na których zagrało blisko 30 DJ’ów i producentów. Dzięki jego działalności muzyka techno nadal ma się w kraju nad Wisłą bardzo dobrze.
  • Truant – rezydent w Smolna i Luzztro. Pierwsze muzyczne wzorce czerpał z centrum Londynu, gdzie spędził kilkanaście lat. Od długiego czasu mocno związany z warszawską sceną klubową. Wielbiciel techno oraz drum and bass. Wspólnie z Auerem jest twórcą projektu AUTRE. Ceni sobie wielogodzinne sety, a nie raz i nie dwa stawał do wspólnego b2b z czołówką sceny w kraju.

Odpalamy już w piątek o 21:00 w Klubie Stara Przepompownia!

Piątek, 24. stycznia 2019

Start: 21:00

Bilety: 20 PLN     

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików:
www.staraprzepompownia.pl