Wszystko

Prosto z Przepompowni
19 grudzień 2019

Tymek na koniec tygodnia! | 3. Dzień z Garden Stage

Kończymy przedświąteczny tydzień w koncertowym stylu! To drugi rapowy koncert w najbliższy weekend w Klubie Stara Przepompownia. Tym razem na scenę wkroczy reprezentant młodego pokolenia – Tymek. Będzie się działo! Poza tym po raz trzeci odpalamy Garden Stage. Tym razem klimaty bass house oraz electro.

Tymek brawurowo wdarł się na polską scenę rapową. Bardzo szybko zdobył uznanie publiczności i podbił listy przebojów. Jego klipy w serwisie YouTube wykręcają milionowe odsłony i śmiało można stwierdzić, że pod tym względem młody artysta króluje w tym roku w sieci. Jego hit „Język ciała” ma już grubo ponad 100 mln odtworzeń w popularnym serwisie, a na Spotify raper ma już ponad milion słuchaczy. To musi robić wrażenie!

Wyjątkowy styl, chwytliwe bity i trafiające w ucho teksty powodują, że Tymek z dnia na dzień zyskuje kolejnych entuzjastów swojej muzyki. O jego wielkiej popularności mogą świadczyć wyprzedane koncerty w wielu miastach. Do nich dołączył również występ w Klubie Stara Przepompownia. Mamy więc następny SOLD OUT na naszym koncie, co pokazuje jak bardzo doceniacie imprezy, które dla Was szykujemy. Jest nam niezmiernie miło i liczymy na spory ogień pod sceną w niedzielę!

Z kim się widzimy?

Rozkład wieczoru:

19:00 – Otwarcie klubu
19:30 – Support (Ejten)
20:00 – Tymek

Po koncercie zapraszamy na after party!

Bilety: SOLD OUT

………………………….

Cały czas prowadzimy również klubową rozgrzewkę przed świętami w namiocie, przed Klubem Stara Przepompownia. Tym razem nasze Garden Stage rozkręci rezydent naszego klubu – Dr High. Możecie spodziewać się solidnej porcji rytmów bass house oraz electro. Będzie to idealny przedsmak tego, co spotkacie u nas m.in. pierwszego dnia Świąt Bożego Narodzenia.

Oczywiście skoro idą święta to czas na prezenty. I z tej okazji nasz Garden Stage otwieramy dla Was w niedzielę za FREE!!! Jeśli więc macie ochotę odprężyć się nieco przed Świętami. Jeśli chcecie spotkać się ze znajomymi czy po prostu potańczyć, to wpadajcie właśnie do nas! Będzie się działo!

Nie musicie obawiać się temperatury – jesteśmy gotowi na wszystko i odpowiednio ogrzewamy Garden Stage. Poza tym impreza zapowiada się gorąco, więc być może poczujemy się jak w środku lata.

Start: 21:00

Bilety: FREE!!

Niedziela, 22. grudnia 2019

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików
tel: 600 583 353
www.staraprzepompownia.pl
www.facebook.com/klubstaraprzepompownia