Wszystko

Prosto z Przepompowni
20 czerwiec 2017

Urodzinowe zatrzęsienie w Klubie Stara Przepompownia!!!

W ostatnim czasie w Klubie Stara Przepompownia mamy prawdziwe zatrzęsienie imprez urodzinowych. W sobotę świętowaliśmy trzecie urodziny ekipy Rap Made Me Do It oraz trzynaste Sinior Family. W tym tygodniu pora na nasze urodziny. Pierwsze ale niezwykle huczne! Startujemy już w czwartek i bawimy się do końca tygodnia! Wpadajcie z życzeniami, a my jak zawsze gwarantujemy dobrą zabawę 😉

*CZWARTEK, 22 czerwca, 19:00

Zaczynamy od sentymentalnej podróży do początków klubu, przelecimy nad najważniejszymi momentami minionego roku, a to wszystko podczas wystawy fotografii Przepompownia 365 autorstwa Marty Wolff. Wieczór swoim koncertem uświetni także grupa Chillove. Tego wieczoru przygotowaliśmy dla Was także kilka innych atrakcji. Serdecznie zapraszamy – wstęp wolny!

*PIĄTEK, 23 czerwca, 21:00

Drugi dzień to coś, co lubimy najbardziej – impreza taneczna w naszymi rezydentami! Do tańca porwać Was zechcą DJ Czapa, DJ kRis, a także Pan Muszka. Mogliście przez cały rok bawić się z nimi na naszych cyklicznych imprezach, teraz po raz kolejny dadzą z siebie wszystko co najlepsze. Dodatkowo do udziału w tym wieczorze zaprosiliśmy Sensual Studio. Będzie więc imprezowo i zmysłowo. Bilety – 10 normalny | 20 VIP.

*SOBOTA, 24 czerwca, 21:00

Główny punkt naszych urodzin to sobota. Kolejni świetni artyści, kolejna koncertowa propozycja. Tym razem – Fisz Emade Tworzywo. Projekt, który spodoba się zarówno fanom muzyki alternatywnej jak i hip-hopu. Coś dla wielbicieli mądrych tekstów i dobrej muzyki. Świetna propozycja na pierwsze urodziny Klubu Stara Przepompownia! Bilety – 50/60 Normalny | 85/90 VIP. Teraz możecie je zgarnąć także w promocyjnej cenie on-line! Szczegółów szukajcie na naszym fanpagu 😉

*NIEDZIELA, 25 czerwca, 18:00

Na zakończenie tygodnia stand-up. Po raz drugi odwiedzi nas Abelard Giza, a my znów będziemy śmiali się do łez! Stand-up wpisał się na stałe do propozycji Klubu Stara Przepompownia, więc nie mogło go zabraknąć podczas urodzin. Bilety: SOLD OUT!!!

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików:
www.staraprzepompownia.pl
fb.com/klubstaraprzepompownia