Wszystko

Prosto z Przepompowni
11 sierpień 2019

Wakacyjna Prywatka w środę!

Przed nami długi, sierpniowy weekend – to oznacza, że imprezowe szaleństwo będzie można rozpocząć już w środę! Mamy dla Was kolejną wyjątkową propozycję. Powraca nasz stały cykl Prywatka, który jak zwykle kojarzy się z różnorodną muzyką, dobrą zabawą oraz solidną porcją wrażeń. Już teraz bierzcie znajomych, zapraszajcie ulubionych kumpli – na naszej Prywatce drzwi otwarte są dla każdego imprezowicza!

Prywatka, to nasza propozycja specjalna dla tych, którzy lubią klimat domówek. Różnorodna muzyka, suto zastawiony bar i ulubieni znajomi. Do tego dodatkowy plus – brak konieczności sprzątania, ani obaw o to, że sąsiedzi będą na nas krzywo patrzeć. Wszystko przemawia za tym by bawić się razem z nami. Wystarczy dobry nastrój i dużo energii, bo szlagiery serwowane przez gospodarzy cyklu nie pozwolą Wam długo siedzieć. Od dobrego rocka, przez popowe evergreeny, aż po nowoczesne rytmy. To wszystko szykują dla Was rezydenci Klubu Stara Przepompownia i zaproszeni goście.

Tym razem imprezę rozkręci – dobrze Wam już znany z naszych prywatek – DJ Kris, a także gościnnie Rafaello. Tego Pana również mogliście już spotkać za konsolą podczas jednej z naszych imprez. Tym razem wspólnie z Krisem będzie witał Was jako gospodarz środowej nocy. O naszych Prywatkach krążą już legendy, a kto raz spróbował tego wyjątkowego sznytu w Klubie Stara Przepompownia, ten powraca regularnie. Nie byłeś jeszcze na naszej domówce? Koniecznie musisz to nadrobić! Tym bardziej, że czwartek będzie dniem wolnym a więc niezmącona niczym zabawa jest jak najbardziej wskazana.

Jak zwykle do Waszej pełnej dyspozycji jest nasz gitarowy bar zastawiony od góry do dołu całą gamą różnorodnych trunków. Jeśli od nadmiaru wrażeń zechcecie zaczerpnąć świeżego powietrza, to możecie wychillować się w naszym letnim ogródku. Dodatkowo właśnie w ogródku szykujemy dla Was drugą część zabawy. Asca powraca by zaserwować Wam najlepsze brzmienie house pod chmurką.

Już nie możemy się doczekać! Wpadajcie od 21:00.

Środa, 14. Sierpnia 2019

Start: 21:00

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje stolików on-line:
www.staraprzepompownia.pl
www.facebook.com/klubstaraprzepompownia