Wszystko

Prosto z Przepompowni
27 czerwiec 2018

Wakacyjne imprezy już w ten weekend – tylko #ustarej!

Lato się rozkręca – nawet jeśli nie zawsze pogodowo, to u nas z pewnością imprezowo! W tym tygodniu przygotowaliśmy dla Was dwie propozycje, a więc piątek i sobota będą roztańczone do maksimum. Sprawdźcie co – po urodzinowym maratonie – szykujemy specjalnie dla Was w Klubie Stara Przepompownia.

PIĄTEK – 29.06 – MIAMI HOUSE COLLECTION VOL. 2

Wakacje w Miami w rytmie house? Nie musicie wcale wyjeżdżać za granicę by poczuć się jak w najlepszych na świecie klubowych miejscówkach. Wszystko to odpalamy dla Was w Klubie Stara Przepompownia.

Przyjemne granie, zimne drinki i roztańczony parkiet – takie plany mamy na piątek. Za muzycznymi sterami rezydenci Klubu Stara Przepompownia: DJ Czapa oraz McCarpney. Będzie słonecznie nawet po zmroku i gorąco nawet jeśli temperatura na zewnątrz spadnie. Zabawimy się w amerykańskim stylu.

Start: 21:00

Bilety: 10 PLN/ do 22:30 Panie wchodzą za FREE!

SOBOTA – 30.06 – 90S PARTY BY DYLAN VOL .15

Sobota będzie powrotem do uroczych lat dziewięćdziesiątych. Gospodarz cyklu – DJ Dylan – już po raz 15. zaprasza do wspólnego imprezowania w Klubie Stara Przepompownia! Jeśli macie ochotę na hity znane z muzycznych telewizji, trochę kontrolowanego kiczu i wiecznie żywe evergreeny, to jest propozycja dla Was.

Wszystko jak zawsze przy wsparciu ze strony dobrych trunków zza gitarowego baru. Już teraz warto zaplanować sobie podróż do przeszłości wspólnie ze znajomymi. Wpadajcie na małą rocznicę cyklu 90’s Party.

Start:21:00

Bilety: Normalny – 15 PLN / VIP – 25 PLN

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików
tel: 600 583 353
www.staraprzepompownia.pl
www.facebook.com/klubstaraprzepompownia