Wszystko

Prosto z Przepompowni
24 lipiec 2018

Wakacyjne Jam Session + koncert = piątek z Pompą!

Odpalamy następny wakacyjny weekend w Klubie Stara Przepompownia. W tym tygodniu pogoda w końcu wskoczyła na naprawdę wysoki poziom, a my pragniemy się do niego dostosować więc w piątek proponujemy Wam podwójną porcję dobrej i gorącej zabawy. Odpalamy zatem kolejne muzyczno-wokalne Jam Night, a ponadto proponujemy Wam koncert zespołu Natamaran. Startujemy razem z wakacyjnym chilloutem już w piątek o godzinie 20:00.

Jeśli czekaliście na prawdziwie upalne dni, to chyba właśnie przyszły. Czas więc opuścić domowe zacisze i w weekend udać się na energetyczne party. Orzeźwiające drinki, gorący klimat i dużo dobrej muzyki z pewnością znajdziecie już w piątek w Klubie Stara Przepompownia. Wszystko dlatego, że grać dla Was będą ludzie pełni pasji, pełni muzycznej zajawki. Być może sami jesteście jednymi z nich? Tak! Po raz kolejny oddajemy scenę w ręce tych, którzy na co dzień nie mają okazji zaprezentować się przed publicznością lub którzy szukają partnerów do wspólnego muzykowania. Odpalamy jedyne w swoim rodzaju, wakacyjne Summer Jam Night.

Zatem zachęcajcie znajomych muzyków, bierzcie instrumenty i widzimy się wszyscy razem już w ten piątek. Oddajemy Wam scenę i liczymy na dużo dobrej muzyki. Nie jesteście muzykami lub wokalistami? Nic straconego – zawsze możecie przyjść pobawić się razem z nami przy dobrym drinku, które zamówicie przy naszym gitarowym barze. Jeśli tego jeszcze mało, to zawsze jest koncertowa propozycja na piątek od zespołu, który już zaistniał na naszych imprezach.

Do Klubu Stara Przepompownia powraca zespół Natamaran. Grupa znajomych których połączyła pasja do muzyki. I tą pasją postanowili się podzielić z innymi miłośnikami dobrego brzmienia. Brzmienie zespołu oscyluje wokół funky, soulu i innych pozytywnych wibracji. Natamaran tworzą: Natalia Iwanek, Marek Nowakowski, Piotr Walerowski, Tomasz Szukalski, Przemysław Hasek oraz Anna Matysiak. Zaskoczą Was nie jednym dźwiękiem i nie jedną nutą. Z pewnością zaskoczą pozytywnie! Koncertowa propozycja już w piątek. Zapraszamy serdecznie.

Przypominamy i zapraszamy – start w piątek o 20:00!!!

Bilety: 10 PLN

Jeśli chcesz zagrać na naszym Jam Session, to wpadnij również TUTAJ

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików on-line:
www.staraprzepompownia.pl
fb.com/klubstaraprzepompownia