Wszystko

Prosto z Przepompowni
17 lipiec 2017

Wakacyjne zaproszenia z Klubu Stara Przepompownia

Lipiec w pełni, a jak pewnie już dobrze wiedzie – bardzo lubimy wakacyjne szaleństwo. Dlatego cieszy nas to, że po raz kolejny możemy zbierać nowe siły po intensywnym, przetańczonym weekendzie. No i oczywiście, że możemy już teraz zaproponować kolejne, wspólne chwile – bo ten tydzień to standardowo, moc atrakcji w Klubie Stara Przepompownia.

Świeżo zakończony tydzień był dla Nas niezwykle przyjemny. Kolejną świetną imprezę zagrali przyjaciele z wytwórni Osterdam Records, nie mniej sympatycznie było w sobotę – gdy po raz czwarty odpaliliśmy imprezowy cykl GOOD NIGHT. To kolejna stała propozycja Starej Przepompowni, która wpisała się na dobre w nasz imprezowy kalendarz. W tym tygodniu nie spoczniemy na laurach, nie zwalniamy tempa, nie wyjeżdżamy na urlop – dalej działamy i zapraszamy na wiele atrakcji. Klub Stara Przepompownia otwarty jest dla Was od czwartku do niedzieli. W tym czasie znajdziecie sporo atrakcji, muzycznych i nie tylko.

Czwartek i niedziela to w Klubie Stara Przepompownia dni chilloutu, przy naszym gitarowym barze. Barmani zawsze zaskoczą Was nowymi propozycjami, a miła i rodzinna atmosfera pomogą wyluzować się po ciężkim dniu.

Z kolei w piątek i sobotę imprezujemy! W tym tygodniu dwie propozycje:

PIĄTEK

Tym razem wypływamy do Miami! Klimaty housowe podczas Miami House – Collection zapewni kRis oraz N1 Films. Będzie się działo! Start o 21:00.

Bilety: 10/20 PLN

SOBOTA

Na początek zaproszenie dla wielbicieli żużlowych zmagań. Zaczynamy od kolejnego sportowego spotkanie – tym razem z cyklem Speedway Grand Prix! Start o 17:30. Z kolei po transmisji zawodów żużlowych, zapraszamy na imprezę. Po raz kolejny rozkręcamy Prywatkę, wspólnie z kRisem i Panem Muszką. Start:21:00.

Bilety: 15/20 PLN

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików on-line:
www.staraprzepompownia.pl
www.facebook.com/klubstaraprzepompownia