Wszystko

Prosto z Przepompowni
11 luty 2019

Walentynki w Starej Przepompowni | Ed Sheeran Night

Już w najbliższy czwartek kolejne święto zakochanych czyli Walentynki! My przygotowaliśmy dla Was z tej okazji wyjątkową muzyczną oprawę. Klimatyczne Ed Sheeran Night, czyli muzyczne spotkanie z twórczością sympatycznego brytyjskiego wokalisty i autora tekstów. Jego utwory w sposób jednocześnie nastrojowy i energetyczne zinterpretuje na scenie Wojtek Kiełbasa. Zapraszamy już w ten czwartek!

Ed Sheeran to jeden z najbardziej popularnych artystów ostatnich lat na światowych rynkach muzycznych. Uznanie zyskał nie tylko dzięki melodyjności i chwytliwości swoich piosenek, ale także dzięki wyjątkowym umiejętnościom scenicznym. Brytyjczyk na scenie wyposażony jedynie w gitarę potrafi zaserwować wyjątkowe show, które przykuwa uwagę i porywa do zabawy. My chcemy Wam dać namiastkę tego, co na koncertach Eda Sheerana się dzieje i zapraszamy na muzyczny wieczór z jego twórczością.

Piosenki z repertuaru sympatycznego rudzielca zagra dla Was jeden z ciekawszych wokalistów i gitarzystów młodego pokolenia w Polsce – Wojtek Kiełbasa. Jego występ pozwoli Wam poczuć te same emocje, które towarzyszą koncertom tytułowego bohatera czwartkowego wieczoru. Usłyszycie piosenki nastrojowe i romantyczne, a także te skoczne i bardziej energetyczne. Ed Sheeran Night, to wyjątkowa muzyczna podróż śladami popu, rocka i folku wywodzącego się z brytyjskich pubów, a przez lata coraz śmielej wypełniająca największe stadiony i sale koncertowe.

Walentynki to coś dla duszy, ale także coś dla ciała – romantyczne i smakowite Menu przygotowała dla Was z tej okazji restauracja Trzy Światy, która tego wieczoru serwowała będzie walentynkowe dania również w Sali Kominkowej w Klubie Stara Przepompownia.

My koncertową część wieczoru rozpoczynamy o godzinie 19:00. Będzie się działo!

14. lutego, Czwartek, Otwarcie drzwi: 19:00

Bilety:

I Pula – 25 PLN

II Pula – 30 PLN

>>>KUP ONLINE<<<

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików
tel: 600 583 353
www.staraprzepompownia.pl