Wszystko

Prosto z Przepompowni
11 luty 2020

Walentynki z zespołem OK.NO

Już w piątek Walentynki! Święto Zakochanych będziemy celebrować również w Klubie Stara Przepompownia. Z tej okazji zapraszamy Was na koncert oraz solidną porcję zabawy. Będziemy mieli wiele propozycji dla zakochanych… ale nie tylko! Zapraszamy już od godziny 20:00.

Na naszą scenę powraca kapela OK.NO. Jak zwykle możecie oczekiwać solidnej, pozytywnej porcji energii. Jednak skoro to Walentynki – to będzie też chwila na nieco spokojniejsze i bardziej romantyczne momenty. Grupę OK.NO znają i kochają goście Klubu Stara Przepompownia… jeśli jednak ktoś nie wie z kim mamy do czynienia, to czas na słów kilka o tej grupie.

Ich muzyczna energia i sceniczny temperament idealnie oddaje ducha Starej Przepompowni. Poprzednie występy tej grupy spowodowały podniesienie temperatury w klubie o kilka stopni, i stężenie uśmiechu na metr kwadratowy przekraczający normy. Myślimy, że tym razem nie trzeba bać się o emocjonalną kalkę z ich występów, bowiem powtórzenie takiej dawki pozytywnych wrażeń jest niemalże gwarantowane.

Zespół od początku swojej działalności zyskał przychylność ostrowskiej publiczności. OK.NO można było jednak usłyszeć w wielu innych miejscach – gdzie również porywali do zabawy zgromadzoną publiczność. Teraz grupa cyklicznie powraca do Klubu Stara Przepompownia, a zawsze gdy tylko ogłosimy informację o ich koncercie, zainteresowanie fanów zespołu nie ma końca. Tym razem również liczymy na dobrą frekwencję i całą noc zabawy.

Drzwi naszego klubu otwieramy dla Was już o godzinie 20:00. Planowany start koncertu to godzina 21:30. Oczywiście energetyczna zabawa potrwa do późnych godzin nocnych!

Piątek, 14. lutego 2020

Start: 20:00

Bilety:

Przedsprzedaż – Normalny 30 PLN / VIP 45 PLN

W dniu imprezy – Normalny 35 PLN / VIP 50 PLN

Kup ON-LINE

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików:
www.staraprzepompownia.pl
fb.com/klubstaraprzepompownia