Wszystko

Prosto z Przepompowni
23 marzec 2017

Weekend cyklicznych imprez w Starej Przepompowni

Jak już mogliście zauważyć, Klub Stara Przepompownia w swojej imprezowej ofercie dorobił się kilku tematycznych propozycji. Cykliczne serie to jeden z naszych znaków rozpoznawczych i w ten weekend zapraszamy Was właśnie na kontynuację dwóch pomysłów, które od pewnego czasu lubią wracać w nasze progi. W piątek będziemy po raz kolejny bujać się do rapowych dźwięków podczas Hip-Hop Party. Z kolei sobota to dzień gorących szaleństw na parkiecie na trzeciej odsłonie Latino Fever!

Hip-Hop Party to połączenie DJskiej ekipy – DJ Grześ, DJ Y oraz DJ Czapa wraz z perkusyjnymi instrumentami w wykonaniu Yohiego. Ekipa w tym, bądź podobnym składzie występowała również w ramach cyklu Hip-Hop 90s. Często w tym zestawieniu nakręcają także imprezy organizowane przed RapMadeMeDoIt. Na Hip-Hop Party nie zabraknie największych hitów zza oceanu jak i perełek wyszukanych specjalnie na konkretne występy. Przekrój rapowej twórczości w wykonaniu szalonej ekipy pasjonatów i zapaleńców hip-hopowej kultury, zapewni Wam sporą dawkę wrażeń i nie pozwoli szybko wyjść z klubu! Tym razem odpalamy czarne brzmienie w piątek – wpadajcie już od 20:00.

Piątek, 24 Marca 2017

Bilety: 10/15 PLN

…………………………………………………………………………………………………………………………..

Latino Fever to pełne energii na parkiecie, jak i poza nim, wieczory z tanecznymi bombami! Tym razem spotkamy się już w najbliższą sobotę. Po raz trzeci będziecie mogli nie tylko wytańczyć na parkiecie trudy całego tygodnia, ale także nauczyć kilku tanecznych kroków w latynoskich rytmach. Muzycznie imprezę napędzi rezydent Klubu Stara Przepompownia – DJ kRis. Z kolei podstaw latynoskich tańców nauczy Was Izabela Kun z La Rebelion Salsera. Ojj będzie się działo. Poniżej sobotni, latynoski rozkład jazdy:

20:00- otwarcie klubu
22:30-23:00 pokazy do muzyki / salsa
23:30-24:00 lekcja kroku salsa
00:30-01:00 pokazy do muzyki / bachata
01:00-04:00 latino night

Sobota, 25 Marca 2017

Bilety: 15/20 PLN

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików
tel: 600 583 353

www.staraprzepompownia.pl
www.facebook.com/klubstaraprzepompownia