Wszystko

Prosto z Przepompowni
21 marzec 2018

Weekend w… nie tak starym, dobrym stylu!

Klub Stara Przepompownia lubi powroty. Cykliczne imprezy i koncerty lubianych przez Was zespołów są ważnym punktem w naszym imprezowym kalendarzu, a właśnie najbliższy weekend będzie podwójną odsłoną znanych i szanowanych przez Was klimatów. Na piątek szykujemy czwarty odcinek koncertowego grania w wykonaniu grupy OK.NO, z kolei sobota będzie już dwunastą odsłoną cyklu 90’s Party, który tradycyjnie poprowadzi i rozkręci DJ Dylan.

PIĄTEK, 23 MARCA – KONCERT ZESPOŁU OK.NO

Powrót tej formacji chyba nikogo nie dziwi. Każdy koncert zespołu OK.NO  w Klubie Stara Przepompownia był energetyczną petardą, która rozsadzała klub! Oczywistym było zatem, że będziemy chcieli kolejny raz gościć ten bardzo lubiany skład w swoich murach, byście mogli znów świetnie się bawić. Przyjemne granie w rytmach rockowo-popowych hitów, do tego sporo wspólnego śpiewania i niespodzianek, o które jak zawsze zadbają artyści. Dla części z Was to dobrzy znajomi, dla innych szansa do przypomnienia sobie klimatu imprez z przed dobrych kilku lat. Jeszcze inni po prostu dali się porwać wybuchowej mieszance. Jeśli byliście już na koncercie tej kapeli, to specjalnie zachęcać Was nie trzeba. Jeśli ktoś – co naprawdę ciężko uwierzyć – nie widział jak OK.NO gra na żywo, to koniecznie musicie nadrobić! Piątek zapowiada się baaaaardzo ciekawie.

SOBOTA, 24 MARCA – 90’s PARTY VOL. 12 BY DJ DYLAN

Niedawno obchodziliśmy okrągłą rocznicę z „najtisami”. Była też edycja specjalna z wyjątkowymi gośćmi… ale to nie koniec! Wracamy z najlepszym zestawem kawałków z lat 90 minionego wieku, które tradycyjnie już przygotowywał, podsmażał i podawał na gorąco będzie niezawodny DJ Dylan. Nie zabraknie kultowych hitów znanych z radiowych rozgłośni i stacji MTV czy Viva. Będą niestarzejące się szlagiery w klimatach popowych i nie tylko. Muzyka do tańca, do zabawy i wspólnego imprezowania. Odpalamy już dwunasty raz 90’s Party, a z każdą kolejną edycją widzimy, że lubicie ten powrót do przeszłości w wydaniu Klubu Stara Przepompownia. Nie pozostaje zatem nic innego jak zabrać znajomych i świetnie się bawić!

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików on-line:
www.staraprzepompownia.pl
www.facebook.com/klubstaraprzepompownia