Wszystko

Prosto z Przepompowni
21 sierpień 2018

Welcome to Miami!

Lato ciągle trwa, a więc warto korzystać z niego do samego końca! W najbliższy piątek zatem zapraszamy po raz kolejny do Klubu Stara Przepompownia na roztańczoną imprezę w stylu house. To już trzecia odsłona naszego Miami House – Collection. Przenosimy się do klubowego serca USA. Do miasta w którym witał Will Smith i gdzie największe gwiazdy muzyki czują się jak w domu. Pora na zabawę.

Miami House – Collection, to wyjątkowa propozycja skierowana do wszystkich wielbicieli klimatów house. W najbliższy piątek zabieramy Was do jednej z najbardziej wakacyjnych miejscówek na naszej planecie. Miami od zawsze kojarzyło się z dobrą zabawą, świetnym klimatem i pozytywnym vibem. My przenosimy te reguły gry na nasz teren – by móc wspólnie z Wami poczuć się jak na Florydzie. Będzie gorąco, będziemy bawić się w amerykańskim stylu i rozkoszować się trwającym latem.

Od Virginia Key, przez tętniące życiem Downtown, aż po Coral Way – całe Miami stanie u progu Klubu Stara Przepompownia by celebrować tę noc w rytmach najlepszej muzyki. Specjalnie przygotowany na ten wieczór set mają dla Was rezydenci Starej Przepompowni. Wszyscy miłośnicy klubowego szaleństwa będą mogli poczuć się jak u siebie, a nasi DJe zapewniają, że Miami rozbrzmiewa w ich głowach od kilku dni i w końcu chcą się podzielić z Wami tą energią. Zapowiada się interesująco.

Po raz kolejny szykujemy promocję dla Pań – płeć piękna na imprezę do 22:30 wchodzi za FREE!!!

Impreza rusza już w piątek – 24. sierpnia

Start: 21:00
Bilety: 10ZŁ
Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików on-line:
www.staraprzepompownia.pl
www.facebook.com/klubstaraprzepompownia