Wszystko

Prosto z Przepompowni
15 maj 2019

Witamy piątek z rezydentami

Zapraszamy Was na pierwszą imprezową propozycję na najbliższy weekend. W piątek powracamy z cyklicznym projektem Siema Friday, który już po raz ósmy zagości w Klubie Stara Przepompownia. Podczas kolejnej już balangi w naszym klubie nasi rezydenci zadbają o dobry klimat i pozwolą Wam w ciepłej atmosferze powalczyć z panującym na zewnątrz majowym chłodem. Jesteście gotowi na to, co mamy w planach tym razem? Jeśli tak to zapraszamy już w piątek!

Siema Friday! jest cykliczną propozycją, która zagości w piątkowy wieczór w Klubie Stara Przepompownia po raz ósmy. Idea imprezy jest prosta. Po całym tygodniu dajemy sobie nagrodę w postaci dobrej zabawy. Rozpoczynamy weekend muzycznym uderzeniem w różnorodnym klimacie, dzięki któremu w naszym klubie dobrze poczują się miłośnicy praktycznie każdego sposobu na dobry melanż 😉 Jeśli macie ochotę na przetańczenie całej nocy, jeśli chcecie spotkać się ze znajomymi i przegadać kilka godzin, a może chcecie odstresować się przy barze i posłuchać dobrej muzyki – każdy sposób jest dobry by przywitać weekend.

Tym razem za sterami stanie DJ kRis, czyli jeden z rezydentów Starej Przepompowni, a razem z nim za konsolą pojawi się kolejny z członków naszej klubowej ferajny – McCarpney. Wspólnie pozwolą Wam przenieść się w trochę cieplejsze rejony dzięki muzycznym propozycjom. Kilka godzin dobrej zabawy i starannie wyselekcjonowane kawałki, to właśnie to co szykujemy na piątkową noc.

Piątek, 17. Maja 2019
Start: 21:00
Bilety : 15 PLN

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików:
www.staraprzepompownia.pl
fb.com/klubstaraprzepompownia